dividerآرشیو اخبارdividerجلسه تخصصی مشورتی بررسی سیاست های کلان جمعیت هلال احمر در شرکت صنایع نساجی هلال ایران برگزار شد.
جلسه تخصصی مشورتی بررسی سیاست های کلان جمعیت هلال احمر در شرکت صنایع نساجی هلال ایران برگزار شد.
جلسه تخصصی مشورتی بررسی سیاست های کلان جمعیت هلال احمر در شرکت صنایع نساجی هلال ایران برگزار شد.

در جلسه ای که با حضور رئیس و اعضای کمیسیون بررسی سیاستهای کلان جمعیت  و با حضور آقایان امیر نوری، دکتر فاضل از اعضای شورای عالی جمعیت هلال احمر و با مشارکت رئیس و اعضای هیأت مدیره شرکت صنایع نساجی برگزار شد. اعضای کمیسیون ضمن ابراز خشنودی از حضور در شرکت هدف از برگزاری این جلسه را بررسی مسایل، مشکلات، اهداف و برنامه های بنگاه های اقتصادی تحت پوشش جمعیت هلال احمر برای تدوین سیاست کلی بمنظور ارائه به مجمع عمومی جمعیت اعلام کردند.

در این جلسه سوالات مطروحه از سوی کمیسیون در مورد چالش های مبتلابه شرکت برنامه های تولید و فروش محصول بازارهای غیر جمعیت، میزان اشتغال، فرصت های شغلی متناسب با امدادگران و داوطلبان جویای کار، وضعیت صادرات، ارتقای کیفیت تولیدات، توجه به آمایش سرزمین و اقلیم مناطق مختلف برای تولید چادر و اقلام امدادی متناسب با آنها و برخی موارد دیگر را مطرح نمودند.

امیر نوری رئیس هیأت مدیره و عضو شورای عالی ضمن خیر مقدم به اعضای کمیسیون هدف از تشکیل 3 کمیسیون تخصصی در جهت کمک به رشد و تقویت کمی و کیفی فعالیت های جمعیت برشمرده و با اشاره به تاریخچه فعالیت های شرکت صنایع نساجی و مشکلات به جامانده از مدیریت قبل از سال 94 شرکت که با حجم زیادی از بدهی های معوق، کالاهای راکد، بدهی مالیاتی تحویل آقای رستمی و اعضای جدید هیأت مدیره گردید به رفع تدریجی این مشکلات با مدیریت جهادی آقای رستمی و همکارانشان به نحوی که امروره شاهد رشد کمی و کیفی در تمامی ابعاد فعالیت های شرکت هستیم گردید و در ادامه خواستار قراررگرفتن مستقیم مدیریت عالی شرکت تحت نظر مستقیم جمعیت شدند.

سپس آقای رستمی گزارش مبسوطی را که حاوی نمودارهای مقایسه ای فعالیت های شرکت در حوزه های مختلف مالی، بازرگانی، اداری، حقوقی،آموزشی ارائه و از تهیه و تدوین سند راهبردی شرکت و پروژه امکان سنجی که نسخه ای از آنها نیز تحویل رئیس کمیسیون گردید ارائه نمودند.

اعضای کمیسیون ضمن استقبال فعالیت های رو به توسعه شرکت که تحت ریاست امیر نوری و مدیریت جهادی ظاهر رستمی که هر دو از حسن سوابق و جایگاه رفیع در جهت هلال احمر برخوردارند اظهار امیدواری کردند که در مسیر تعدیل مشکلات مبتلابه شرکت و رفع چالش ها از طریق شورای عالی و مجمع جمعیت اقدامات لازم معمول نمایند.

در پایان اعضای کمیسیون در معیت مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره از واحدهای مختلف تولیدی شرکت بازدید و از نزدیک و مستقیماً در جریان روند تولیدات و مشکلات کارگران قرار گرفتند.

برای مشاهده عکسهای بیشتر اینجا را کلیک نمائید.

منبع : روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران
آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین