dividerآرشیو اخبارdividerحضور رییس سازمان جوانان هلال احمر در شرکت نساجی
حضور رییس سازمان جوانان هلال احمر در شرکت نساجی
حضور رییس سازمان جوانان هلال احمر در شرکت نساجی

رییس سازمان جوانان حمعیت هلال احمر کشور همراه جمعی از مدیران این سازمان با حضور در شرکت نساجی هلال، ضمن بازدید و گفتگو با مدیران شرکت با دستاوردهای این مجموعه از نزدیک آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت نساجی هلال ایران این بازدید که صبح روز یکشنبه 23 دی ماه انجام شد، دکتر صابونچی و هیات همراه از بخش های مختلف کارخانه بازدید و تولیدات و فعالیت های شرکت  را از نزدیک مشاهده کردند.

در این دیدار ظاهر رستمی ضمن خوش آمدگویی به مهمانان، با اشاره به جدیدترین دستاوردهای این شرکت، رویکرد نساجی هلال را حمایت و خدمت رسانی به موقع از مجموعه های مختلف جمعیت خصوصاً در مواقع بحران دانست.

مدیرعامل شرکت نساجی هلال ضمن آمادگی این شرکت جهت تامین سفارشات، مهمترین اهداف شرکت را تولید محصولات باکیفیت دانست که تلاش می شود در سریعترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت در اختیار سازمان ها قرار دهد.  

رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر هم ضمن تقدیر از زحمات مدیران و پرسنل شرکت، پیشرفت های این شرکت در دوره‌ی اخیر را قابل تقدیر دانسته و نقطه ی اوج همکاری این شرکت را در زمان زلزله کرمانشاه دانست که در سریع ترین زمان ممکن تجهیزات مورد نیاز این سازمان با تعامل مدیرعامل و همکارانش در اختیار این مجموعه قرار گرفت.

دکتر شهاب الدین صابونچی ابراز امیدواری کرد به زودی شاهد گسترش تعامل و همکاری های بین این دو مجموعه باشیم.

 

برای مشاهده عکسهای بیشتر اینجا را کلیک نمائید.

آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین