dividerآرشیو اخبارdividerبازدید مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران از شرکت صنایع نساجی
بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران از شرکت صنایع نساجی
بازدید مدیرعامل  شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران از شرکت صنایع نساجی

مهندس محمد خدابخشی مدیرعامل  شرکت سرمایه گذاری هلال احمر  به همراه فلاحتی مدیر حراست و حسن داشادی مدیر نظارت بر شرکتها، بورس و امور مجامع سرمایه گذاری هلال احمر ضمن بازدید از خطوط مختلف تولیدی شرکت و تقدیر و تشکر از هیأت مدیره، مدیرعامل، مدیران و کارکنان شرکت از رشد کمی و کیفی فعالیت ها و تأمین به موقع اقلام مورد نیاز جمعیت  در مواقع بحران،  بر تداوم حرکت رو به رشد شرکت تاکید و خواستار اقدامات لازم جهت بهبود تولید و ارتقای تجهیزات شد.

ظاهر رستمی مدیرعامل شرکت هم ضمن ارائه گزارشی مقایسه ای و تطبیقی از عملکرد سالهای اخیر شرکت در طی سالهای اخیر و عبور از مشکلات و بحران های مختلف گفت و خواستار توجه بیشتر مجموعه جمعیت هلال به این مجموعه شد.

مدیرعامل شرکت، مجموعه نساجی را بازوی توانمند جمعیت هلال احمر در عرصه های گوناگون خصوصاً در مواقع حوادث و بحران ها دانست و خواستار توجه بیشتر جهت تعویض و بروزرسانی دستگاههای قدیمی و فرسوده شد تا زمینه برای تولید بیشتر و بهبود کیفیت محصولات بیش از قبل فراهم شود.

در پایان این بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال احمر و همراهان در نشستی با حضور مدیران شرکت نساجی ضمن بررسی دقیق تر عملکرد شرکت در خصوص برنامه های آینده به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

برای مشاهده عکس های بیشتر اینجا را کلیک نمائید.

منبع : روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران
آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین