dividerآرشیو اخبارdividerحضور هیات شرکت نساجی در نمایشگاه بین المللی سازمان های بشردوستانه دبی
حضور هیات شرکت نساجی در نمایشگاه بین المللی سازمان های بشردوستانه دبی
حضور هیات شرکت نساجی در نمایشگاه بین المللی سازمان های بشردوستانه دبی

هیاتی از شرکت نساجی هلال ایران به منظور مذاکره، تبادل تجربیات و بازدید از جدیدترین دستاوردهای تولیدی و فنی در حوزه امداد و نجات در کشور امارات متحده عربی حضور یافتند.

در این بازدید که به سرپرستی مدیرعامل صورت گرفت، رستمی

به گزارش روابط عمومی شرکت نساجی هلال پانزدهمین دوره نمایشگاه DIHAD به عنوان بزرگترین نمایشگاه سازمان های بشر دوستانه و توسعه در خاورمیانه در شهر دوبی برگزار شد مدیرعامل و همراهان ضمن بازدید از بخش های مختلف نمایشگاه و حضور در نشست های تخصصی با جدیدترین دستاوردهای این حوزه آشنا و زمینه معرفی شرکت و توانمندی هایش را فراهم نمودند.

این نمایشگاه که با حضور تعداد زیادی از سازمان های بین المللی مانند: کمیته جهانی هلال احمر و صلیب سرخ، سازمان ملل متحد و OCHA  و سازمان های دولتی متولی امر همچون جمعیت هلال احمر کویت، امارات، عراق و تعداد زیادی از موسسات بشر دوستانه، سازمان های مردم نهاد(NGO)، خیریه های بزرگ از اقصی نقاط دنیا و مخصوصاً خاور میانه در محل نمایشگاه های بین­المللی دبی برگزار شد و با توجه به حضور تعداد زیادی از  تولید کنندگان محصولات امدادی همچون چادر، پتو، کیف کمک های اولیه و .... از کشورهای انگلستان، سویس، اسپانیا، هندوستان و ... تیم اعزامی نساجی با هدایت ظاهر رستمی ضمن برقراری ارتباط و تعامل با شرکت کنندگان و همچنین بازدید از محصولات امدادی معرفی شده در نمایشگاه، تعاملات خوبی در زمینه تولید محصولات امدادی و همچنین شناسایی بازار های خارجی با شرکت کنندگان در نمایشگاه به عمل آوردند.

 

آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین