dividerآرشیو اخبارdividerبرگزاری مجمع سال 97 شرکت صنایع نساجی هلال ایران
برگزاری مجمع سال 97 شرکت صنایع نساجی هلال ایران
برگزاری مجمع سال 97 شرکت صنایع نساجی هلال ایران

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نساجی هلال ایران عصر روز دوشنبه بیستم خرداد ماه 97 در ساختمان شرکت سرمایه گذاری هلال احمر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران این جلسه که با حضور اکثریت اعضا و یکی از سهامداران حقیقی برگزار شد به بحث و تبادل نظر پیرامون عملکرد چندساله و خصوصاً یک سال اخیر شرکت پرداخته شد.

در ابتدای جلسه، نماینده موسسه حسابرسی گزارش خود را به عنوان بازرس قانونی و حسابرس مستقل شرکت قرائت نمود که حاکی از انطباق عملکرد شفاف مالی شرکت با استانداردهای مورد قبول بود و در ادامه به نکاتی که بایستی مورد توجه قرار گیرد پرداخت که با توضیحات مدیرعامل و مسئول امور حقوقی توضیحات لازم داده شد.

در ادامه امیر نوری رئیس هیأت مدیره به اختصار گزارش کلی از وضعیت رویه رشد شرکت که با حمایت های همه جانبه رئیس محترم جمعیت هلال احمر و مدیریت شرکت سرمایه گذاری هلال احمر و همت و پشتکار مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره و کارکنان شرکت حاصل شده است بیان و به برخی از اقدامات و قرارداهای پیش رو شرکت با سازمان های نظامی اشاره نمودند که می تواند تحول بزرگی برای شرکت و مجموعه جمعیت هلال احمر باشد.

امیر نوری به طور ویژه مراتب تقدیر خود را از ظاهر رستمی اعلام و با اشاره به برخی ویژگی های خاص ایشان در زمینه کاری، بخش زیادی از موفقیت های شرکت را مرهون تلاش های شبانه روزی ایشان و همکارانش دانست.

در ادامه ظاهر رستمی نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت هم گزارش مختصری از روند فعالیت های شرکت در حوزه های مختلف به صورت Power Point  ارائه نمودند که شامل اطلاعاتی مانند: میزان تولید، حوزه بازرگانی، حقوقی و مالی که تمامی شاخص ها از رشد بالایی نسبت به شروع دوره مدیریت فعلی برخوردار است ارائه و از تدوین برنامه استراتژی در شرکت و کاهش نیروی ستادی و تخصیص بهینه منابع انسانی و استفاده حداکثری از امکانات سخت افزاری  و نرم افزاری شرکت مسائلی مطرح نمود. بطوریکه افزایش تولید سال 97 نسبت به سال گذشته160% رشد، افزایش تولید 97 نسبت به میانگین تولید 10 ساله 320% رشد داشته در حالیکه از کاهش هزینه های اداری و پشتیبانی برخوردار است.

در ادامه توسط دبیر مجمع شرکت سرمایه گذاری (آقای اولادی) تجزیه و تحلیل عملکردی شرکت نساجی هلال براساس آمارهای عملکرد مورد بررسی قرار گرفت و به اتفاق اعضاء مجمع از عملکرد و روند صعودی و افزایش تولیدات کمال تشکر را داشتند.

در ادامه گزارشی که از سوی اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری هلال تهیه شده بود پخش شد که تجزیه تحلیلی از عملکرد شرکت بود که نشان دهنده رشد قابل توجه بسیاری از شاخص ها بود که بیانگر موفقیت نساجی هلال بود.

در پایان مهندس خدابخشی رئیس مجمع ضمن تقدیر از تلاش های خوب مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و پرسنل شرکت نساجی هلال ایران، روند رو به رشد این شرکت را مورد تحسین قرار داده و اظهار امیدواری کرد شاهد تداوم موفقیت های این شرکت بوده و خواستار انتقال تجربیات این مجموعه به سایر شرکت های تابعه شد.

لازم به ذکر است اکثریت اعضا ضمن تحسین عملکرد بسیار خوب شرکت در سال های اخیر و خصوصاً سال 97، از تلاش های هیات مدیره، مدیرعامل و کارکنان این شرکت تقدیر و تشکر کردند.

منبع : روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران
آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین