dividerآرشیو اخبارdividerبازدید مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان تهران از مجموعه نساجی هلال
بازدید مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان تهران از مجموعه نساجی هلال
بازدید مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان تهران از مجموعه نساجی هلال

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان تهران و دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت صمت و هیات همراه از مجموعه نساجی هلال ایران بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران در این بازدید که روز سه شنبه یازدهم تیرماه برگزار شد، مدیرعامل شرکت نساجی هلال با اشاره به مشکلات و موانع تولید در سالهای گذشته، مختصری از اقدامات انجام گرفته در راستای افزایش تولید و بهره وری،تخصیص بهینه منابع انسانی، استفاده حداکثری از ظرفیت های مجموعه تهران و خوانسار را بیان نمودند.

ظاهر رستمی اجرای کامل برنامه های توسعه ای شرکت برای نوسازی ماشین آلات را منوط به استفاده از مشوق های تسهیلاتی و مالیاتی و همچنین مساعدت ستاد رفع موانع تولید برای تقسیط 60 ماهه بدهی مالیاتی، تسریع در تخصیص شناسه کسب و کار و کمک به تامین مواد اولیه مورد نیاز دانست.

مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان تهران هم ضمن ابراز خشنودی از حضور در شرکت و بازدید از بخش های مختلف، از اینکه با وجود رکود حاکم بر صنایع نساجی این مجموعه توانسته است با مدیریت جهادی ظاهر رستمی و همکارانش روندی رو به رشد داشته باشد، ابراز خوشحالی کردند.

مهندس یدالله صادقی همچنین ابراز امیدواری کردند با بهره گیری از امکانات و اختیارات اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان تهران و مساعدت های این مجموعه ضمن رفع موانع تولید، زمینه را برای رشد و توسعه همه جانبه شرکت فراهم شود.

لازم به ذکر است که در این بازدید دکتر فرحناز رافع، دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت صمت و هیات همراه هم حضور داشتند و از بخش های مختلف شرکت بازدید کردند.

 

برای مشاهده عکسهای بیشتر اینجا را کلیک نمائید.

آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین