dividerآرشیو اخبارdividerنساجی هلال میزبان مدیران اجرایی شهریار
نساجی هلال میزبان مدیران اجرایی شهریار
نساجی هلال میزبان مدیران اجرایی شهریار

جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان شهریار از بخش های مختلف شرکت نساجی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران در این بازدید که بیش از سی نفر از دهیاران، بخشداری، مدیران دستگاههای امدادی و سایر نهادها به سرپرستی سیدعلی رحیمی بخشدار مرکزی و مهندس قربانی مدیر بحران فرمانداری و نادرزاده رئیس جمعیت هلال احمر این شهرستان حضور داشتند، جدیدترین تولیدات شرکت برای بازدیدکنندگان به نمایش در آمد.

در پایان این بازدید نشستی در سالن اجتماعات شرکت برگزار شد و مهندس قربانی مدیر بحران شهرستان شهریار طی سخنانی ضمن تمجید از دستاوردها و ظرفیت های بالای شرکت نساجی، نقش و جایگاه این مجموعه در مدیریت بحران ها را بسیار مهم و حیاتی دانست.

در ادامه مدیرعامل شرکت نساجی هلال ضمن خوش آمد گویی به مهمانان، به تشریح بخشی از توانمندی ها و موفقیت های شرکت در طی سال‌های اخیرپرداخت و با بیان ضرورت آمادگی دستگاههای مختلف در برابر بحران ها، تامین و دپوی تجهیزات امدادی خصوصاً پتو و چادر را از اقدامات مهم بخشداری‌ها  و دهیاری‌ها دانست.

ظاهر رستمی از آمادگی این شرکت جهت گسترش همکاری‌ها و تامین اقلام مورد نیاز دستگاهها با کمترین قیمت و بازپرداخت توافقی گفت.

در پایان این نشست که به صورت پرسش و پاسخ برگزار شد، مهمانان سوالات و نحوه ی همکاری خود را تشریح کردند و کارشناسان شرکت هم پاسخگوی آنان بودند.

 

برای مشاهده عکسهای بیشتر اینجا را کلیک نمائید.

منبع : روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران
آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین