dividerآرشیو اخبارdividerبازدید رئیس جمعیت هلال احمر ایران از کارخانه صنایع نساجی هلال
بازدید رئیس جمعیت هلال احمر ایران از کارخانه صنایع نساجی هلال
بازدید رئیس جمعیت هلال احمر ایران از کارخانه صنایع نساجی هلال

همزمان با ایام دهه کرامت، رئیس جمعیت هلال احمر در صدر هیاتی متشکل از رئیس سازمان امداد، خزانه دار و ذیحساب جمعیت، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران، مدیرکل روابط عمومی از کارخانجات پتوبافی، چادر دوزی، پل و پایه و همچنین آزمایشگاه کنترل و کیفیت و نمایشگاه دائمی محصولات شرکت بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران، دکتر پیوندی ضمن دیدار و گفتگوی صمیمانه با کارگران در جلسه شورای مدیران شرکت حضور یافته و در خصوص مباحث مختلف به بحث و گفتگو پرداختند.

در ابتدای این جلسه مدیرعامل شرکت ضمن بیان گزارشی مختصر از وضعیت شرکت طی چهارسال اخیر و عبور از مشکلاتی مانند بدهی های سنگین به پیمانکاران و فروشندگان مواد اولیه، بلاتکلیفی پرونده های حقوقی، بدهی های سنگین مالیاتی و بیمه تأمین اجتماعی، نابسامانی تولیدات، عدم تخصیص بهینه منابع انسانی و اقدامات لازم برای اصلاح امور  و ایجاد رشد کمی و کیفی فعالیت شرکت و ابعاد مختلف که در تمامی شاخص ها از حیث فروش، سودآوری، تسویه دیون، افزایش اعتماد مشتریان و همکاران شرکت، کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری، تخصیص علمی کارانه، تدوین برنامه های مختلف میان مدت و بلند مدت شرکت در حوزه های مختلف، اهتمام به آموزش ضمن خدمت با توجه به افزایش درآمد کارگران و تأمین حداکثر رفاهیات و وام های پرسنلی، ارتباط مطلوب با مسئولین ذیربط حاکمیتی، همکاری با مراکز علمی و آموزشی و پژوهشی دانشگاهی، توجه جدی به مقاصد فروش  غیرجمعیتی مانند: سپاه، ستادهای بحران، شهرداری ها، ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و تقلیل  هدفمند نیروی کار و کاهش از تعداد پرسنل پشتیبانی و افزودن به واحدهای تولیدی استفاده از نیروهای تحصیلکرده و متخصص در سطح عالی برای واحدهای تحقیق و توسعه، کنترل کیفیت، مدیریت تولید، طراحی و برنامه ریزی از وضعیت بسیار مطلوب رشد و مدیریت امور و... بخشی از گزارش ظاهر رستمی بود، که ارائه نمود.

در ادامه ذیحساب و خزانه دار جمعیت ضمن تأکید بر دیدگاه جمعیت برای حمایت همه جانبه از شرکت صنایع نساجی در قالب مقررات مورد عمل اظهار امیدواری کردند با مطالعه قوانین و مقررات و آیین نامه ها حداکثر تسهیلات را برای حمایت و تقویت شرکت ایجاد نمایند. مهندس دشتی بر ضرورت تدوین و برنامه های آتی شرکت و اهتمام به اجرای آنها تأکید نمود.

همچنین خدابخشی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال، ضمن اظهار رضایت کامل از عملکرد شرکت صنایع نساجی از تعاملات خود با طرفهای اروپایی برای کمک به نوسازی ماشین آلات مورد نیاز شرکت با استفاده از تسهیلات اعتباری خارجی گزارش خبر داد.

رئیس جمعیت هلال احمر هم با ابراز خشنودی از حضور در کارخانه و تأسف از تأخیر در این موضوع، وجود کارخانه صنایع نساجی را برای جمعیت استراتژیک و در بین غالب کشورها منحصر به فرد دانست و از خدمات ارزنده کارخانه در تأمین به موقع و مناسب اقلام امدادی مورد نیاز جمعیت تقدیر و تشکر نمودند.

دکتر پیوندی بر ضرورت انطباق حداکثر تولیدات شرکت با استانداردهای فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر که با توجه به توانمندیهای بالفعل و بالقوه شرکت دور از دسترس نخواهد بود تأکید نمودند تا بدین واسطه امکان گسترش دامنه نفوذ فروش محصولات با استانداردهای مذکور به کشورهای همسایه فراهم گردد. ایشان از ضرورت به روزرسانی دستگاه ها، ارائه سفارشات جدید از سایر نیازمندیهای غیر امدادی جمعیت برای تولید به صنایع نساجی و حمایت در تأمین بموقع نقدینگی مورد نیاز و گسترش تعاملات سازمان امداد با این شرکت تأکید فرمودند و  افزایش کیفیت محصولات، تنوع بخشی در تولیدات متناسب با اقلیم های چهار گانه کشور، تدوین استاندارد واحد برای اقلیم کشورهای همسایه با همکاری فدراسیون بین المللی و توجه هر چه بیشتر به مباحث رفاهی کارگران  و ایجاد شوق و انگیزه در آنها در افزایش سودآوری شرکت را خواستار شدند.

 

برای مشاهده عکسهای بیشتر اینجا را کلیک نمائید.

منبع : روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران
آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین