dividerآرشیو اخبارdividerبرگزاری شورای مدیران شرکت نساجی هلال در واحد خوانسار
برگزاری شورای مدیران شرکت نساجی هلال در واحد خوانسار
برگزاری شورای مدیران شرکت نساجی هلال در واحد خوانسار

شورای مدیران شرکت نساجی هلال ایران، پنج شنبه چهارم مهرماه در سالن جلسات واحد خوانسار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران، مدیران شرکت به همراه مدیرعامل و مشاوران با حضور در کارخانه خوانسار ضمن بازدید از بخش های مختلف کارخانه در نشستی با حضور رییس و همکاران این واحد حضور یافته و امورات مختلف این کارخانه را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

در این جلسه مهندس کوشش مدیر واحد خوانسار گزارش جامعی از فعالیت های سه ساله و مراحل بازسازی و نوسازی و راه اندازی دستگاههای جدید در این واحد ارائه و همدلی و همکاری دسته جمعی مدیران و کارگران را عامل اصلی موفقیت این شرکت بیان نمود و ضمن سپاس از مساعدت مدیرعامل و سایر همکاران تهران، خواستار افزایش همکاری ها جهت نوسازی برخی دستگاههای قدیمی و فرسوده شد.

در ادامه در خصوص راههای توسعه ی بیشتر این واحد بحث و تبادل نظر شد و مدیران بخش های محتلف شرکت بر تدوام همکاری و تلاش ها برای پیشرفت روزافزون این واحد تاکید کردند.

مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران هم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران، با تقدیر از تلاش و همت کارکنان این واحد، کارخانه خوانسار را نمونه ی خوبی از یک واحد منظم و مبتنی بر نظم و ساختار دانسته و با اشاره به وضعیت نه چندان خوب این واحد در چهارسال قبل، راه اندازی دستگاههای جدید و بهره گیری از تمام ظرفیت های این واحد را از مهمترین اقدامات شرکت در دوره چهارساله اخیر دانست و بر تداوم فعالیت ها و گسترش فعالیت های این واحد تاکید کرد.

ظاهر رستمی از همه مدیران شرکت درخواست کرد که نهایت همکاری و تعامل را با واحد خوانسار داشته و برای پیشبرد برنامه های این واحد بیش از گذشته تلاش کنند.

وی در پایان ضمن تقدیر از مدیران و کارگران این واحد ابراز امیدواری کرد با اختصاص ردیف اعتباری مناسب زمینه برای توسعه و نوسازی دستگاههای این واحد فراهم شود.

در ادامه ضمن اقامه نماز جماعت، در نشستی صمیمی مدیرعامل شرکت پای حرف ها و دغدغه های کارگران نشست و دستورات لازم را جهت رفع دغدغه ها و افزایش رفاهیات کارگران صادر کرد.

لازم به ذکر کارخانه خوانسار از بخش های زیرمجموعه شرکت نساجی هلال ایران است که در زمینه تولید نخ، پارچه و مواد اولیه فعالیت می کند.

 

برای مشاهده عکسهای بیشتر اینجا کلیک نمائید.

 

آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین