dividerآرشیو اخبارdividerدیدار با خانواده شهید قاسم فداکار
دیدار با خانواده شهید قاسم فداکار
دیدار با خانواده شهید قاسم فداکار

به مناسبت هفته دفاع مقدس، مدیرعامل شرکت نساجی هلال ایران به همراه هیاتی با خانواده شهید قاسم فداکار، از شهدای شرکت نساجی هلال ایران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران، به بهانه هفته دفاع مقدس ظاهر رستمی به همراه جمعی از مدیران و مشاوران با حضور در منزل شهید فداکار با همسر وی به گفتگو پرداخت و خواستار افزایش تعاملات و توجه بیشتر شرکت به خانواده معظم شهید شد.

در این دیدار رستمی ضمن تشریح  عظمت جایگاه شهدا، امنیت و آرامش امروز را مرهون دلاوری ها و فداکاری آنان دانست و اجر و منزلت همسران شهدا در نزد خداوند و ائمه اطهار(ع) بالا خواهد بود که با صبر و بردباری سختی ها را تحمل کردند و توانستند فرزندان شهدا را به نحو شایسته ای پرورش دهند.

وی صبوری همسر شهید فداکار را قابل تحسین دانست که با وجودی که تنها چهارسال از ازدواج شان گذشته بود، برای پسر و دختر چهار و دو ساله شان توانست نقش پدر و مادر را ایفا کند که هردو توانسته اند فرزندان شایسته ای شوند و امروز به جامعه و کشور خدمت کنند.

مدیرعامل شرکنت نساجی هلال ایران، دیدار با خانواده شهدا را محدود به هفته دفاع مقدس و روز شهدا ندانست و همه روزها را روز شهدا و همه را مدیون شهدا دانست و از آمادگی خود و مجموعه جهت هرگونه همکاری و همیاری با خانواده شهید خبر داد.

وی با بیان اینکه ایجاد یادمان شهید فداکار در کارخانه را دستور کار قرار داده، ابراز امیدواری کرد به زودی طراحی و نصب این یادمان در شرکت آغاز شود تا نام و یاد این شهید بزرگوار در تاریخ شرکت جاودانه شود.

در این دیدار همسر شهید فداکار  با اشاره به اینکه در طی سی سال گذشته کمتر شاهد حضور و سرکشی مدیران شرکت بوده، همکاری و تعامل شرکت در دوره فعلی و چهارسال اخیر را بسیار خوب توصیف کرد و از توجه ویژه ظاهر رستمی و همکارانش تقدیر و تشکر کرد.

ایشان با ذکر خاطراتی از نحوه آشنایی و زندگی با شهید فداکار، با وجود چند بار مجروحیت شور و شوق ایشان برای حضور در جبهه و شهادت  را وصف ناپذیر دانست که حتی با داشتن دو فرزند خردسال هم نتوانست مانع حرکت شان در این مسیر شود.

در پایان این دیدار رستمی با اهدای لوح یادبودی از زحمات و بردباری های همسر شهید تقدیر نموده و با اشاره به اینکه شرکت همواره در کنار این خانواده خواهد بود، در خصوص ایجاد تسهیلات رفاهی و حل مشکلات شان دستوراتی اتخاذ نمودند.

 

برای مشاهده عکسهای بیشتر اینجا را کلیک نمائید.

 

آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین