dividerآرشیو اخبارdividerگرامی داشت یاد و خاطره سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش در شرکت نساجی هلال
گرامی داشت یاد و خاطره سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش در شرکت نساجی هلال
گرامی داشت یاد و خاطره سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش در شرکت نساجی هلال

طی مراسمی در نمازخانه شرکت نساجی هلال ایران، یاد و خاطره سردار شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش گرامی داشته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران در این مراسم که صبح روز سه شنبه 17 دی ماه در نمازخانه شرکت و با حضور انبوه کارکنان برگزار شد، یاد و خاطره رشادت ها و حماسه های سردار سلیمانی و همرزمانش گرامی داشته شد.

این مراسم که راس ساعت 7 صبح و با قرائت زیارت عاشورا آغاز شد، حاج موسوی زنجانی از مداحان برجسته اهل بیت به مدیحه سرایی در وصف شهدا پرداخت.

در ادامه ظاهر رستمی ضمن بیان خاطراتی از سالهای دفاع مقدس  و شرحی از دلاوری های حاج قاسم سلیمانی در عملیات های مختلف، اخلاص و توکل را از مهمترین ویژگی های حاج قاسم و سایر رزمندگان دانست و رمز سربلندی انقلاب اسلامی را در مبارزه با استکبار و ایستادگی در برابر ظلم دانست.

مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران در ادامه امنیت امروز کشور و از بین رفتن داعش را مرهون جسارت و جانفشانی های سردار سلیمانی و همرزمانش دانست که توانستند یکی از خطرناک ترین و مخوف ترین گروههای تروریستی که توسط آمریکا ایجاد شده بود را شکست دهند.

وی همچنین با اشاره به پیشینه سیاه آمریکایی ها در استعمارگری و شرارت در جهان، هرگونه سازش و مذاکره با آنها را محکوم به شکست دانست و تاکید کرد که ترور شهید سلیمانی پیام آشکاری برای کسانی بود که تصور می‌کردند با آمریکا می توان مذاکره و مصالحه کرد.

رستمی در پایان ضمن اظهار تاسف عمیق از ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی و همرزمانش، ابراز امیدواری کرد با تدابیر مقام معظم رهبری، ضمن انتقام سخت از آمریکایی‌ها، شاهد خروج آنها از منطقه باشیم.

در این مراسم همچنین با قرائت اشعاری حماسی در وصف سردار سلیمانی و پخش موسیقی های انقلابی، یاد و خاطره ایشان و همرزمانش گرامی داشته شد.

 

برای مشاهده عکسهای بیشتر اینجا را کلیک نمائید.

منبع : روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران
آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین