dividerآرشیو اخبارdividerپیام مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران به مناسبت دهه فجر
پیام مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران به مناسبت دهه فجر
پیام مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران به مناسبت دهه فجر

ایام الله دهه فجر تجلی عزم و اراده ملتی سرافراز و مقاوم است که با شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی برگ زرینی در دفتر تاریخ ورق زدند.

پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یکی از بزرگترین وقایع جهان، الگویی شایسته برای ملت های آزادی خواه جهان شد و در عرصه ی داخلی هم تحولات عظیمی در عرصه های گوناگون علمی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی ایجاد کرد.

در حوزه فعالیت های داوطلبانه و بشردوستانه، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب با بهره گیری از نیروهای انسانی متعهد و آموزش دیده و همچنین افزایش کمی و کیفی توانمندی های ابزاری و لجستیکی توانسته است به عنوان یکی از قوی ترین نیروهای امدادی در منطقه، ضمن حضور به موقع در بحران‌ها و حوادث مختلف طبیعی کشور در حوزه امدادرسانی و کاهش آلام انسانی گام های ارزنده ای بردارد.

دامنه خدمات این جمعیت فراتر از مرزها رفته و توانسته در بحران های مختلف جهانی و حوادث منطقه در راستای صلح و کمک های بشردوستانه حضوری موثر و ارزشمند داشته باشد.

شرکت نساجی هلال ایران به عنوان یکی از مهمترین سازمان های وابسته به این جمعیت که در راستای تولید اقلام امدادی فعالیت می کند، طی دهه های اخیر توانسته است از طریق رشد کمی و کیفی محصولات و تامین به موقع اقلام امدادی نقش ارزنده ای در این حوزه ایفا نماید.

اینک در چهارمین دهه از انقلاب اسلامی این مجموعه همچنان با عزمی انقلابی و روحیه جهادی در راستای اعتلای صنعت و تولید ملی گام بر می دارد تا نمایانگر جلوه ای از دستاوردهای انقلاب اسلامی باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام عزیزمان(ره) دهه فجر را به محضر رهبر فرزانه انقلاب، تمامی مسئولان و خدمتگزاران نظام، آحاد مردم و به ویژه کارکنان سخت کوش شرکت نساجی هلال ایران تبریک و تهنیت عرض نموده و  از خداوند متعال توفیق احیای همیشگی و پاسداشت این ارزش ها و سربلندی میهن عزیزمان را آرزومندم.

                                                                                                                                                                     ظاهر رستمی

                                                                                                                            نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران

منبع : روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران
آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین