dividerآرشیو اخبارdividerگسترش همکاری های پلیس راهور تهران بزرگ و شرکت نساجی هلال ایران
گسترش همکاری های پلیس راهور تهران بزرگ و شرکت نساجی هلال ایران
گسترش همکاری های پلیس راهور تهران بزرگ و شرکت نساجی هلال ایران

با حضور جمعی از مسئولان پلیس راهور تهران بزرگ در شرکت نساجی هلال ایران، ضمن بازدید از خطوط تولید و نمایشگاه کارخانه، زمینه برای همکاری بیشتر دو مجموعه فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نساجی هلال ایران، جناب سرهنگ  حسین ولی تویسرکانی جانشین پلیس راهور تهران بزرگ و هیات همراه در نشست با حمید معصومی عضو هیأت مدیره و معاونت بازرگانی شرکت نساجی هلال ایران  خواستار افزایش تعاملات بین پلیس راهور تهران بزرگ و شرکت نساجی هلال شد.

در این دیدار سرهنگ  حسین ولی تویسرکانی با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های بالای مجموعه نساجی، ارتقا کیفیت محصولات و رونق تولید ملی را از ویژگی های بارز این مجموعه دانست و ضمن تقدیر از تلاش مدیران و کارکنان شرکت ابراز امیدواری کرد با توافقات انجام شده شاهد تداوم همکاری ها و تامین بخش زیادی از اقلام مورد نیاز پلیس راهور از شرکت نساجی هلال ایران باشیم.

بازدید از بخش های مختلف کارخانه و نمایشگاه محصولات از دیگر برنامه های این هیات بود که با همراهی مدیران و سرپرستان واحدهای مختلف کارخانه انجام گرفت و بازدیدکنندگان از نزدیک در جریان مراحل تولید انواع چادر، پتو و پوشاک و سایر محصولات قرار گرفتند.

لازم به ذکر است شرکت نساجی هلال ایران طی سالهای اخیر توانسته است تعامل خوبی با مجموعه های نظامی برقرار و بخش زیادی از ملزومات آنها را تولید و تامین نماید.

 

برای مشاهده عکس های بیشتر اینجا کلیک نمائید.

منبع : روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران
آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین