dividerآرشیو اخبارdividerراه‌اندازی خطوط تولید ماسک ۳ لایه و لباس بیمارستانی در شرکت نساجی هلال ایران
راه‌اندازی خطوط تولید ماسک ۳ لایه و لباس بیمارستانی در شرکت نساجی هلال ایران
راه‌اندازی خطوط تولید ماسک ۳ لایه و لباس بیمارستانی در شرکت نساجی هلال ایران

خطوط تولید ماسک سه لایه و لباس بیمارستانی به منظور مقابله با کرونا ویروس صبح امروز چهارشنبه ۲۱ اسفندماه با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر در شرکت صنایع نساجی هلال ایران افتتاح و راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نساجی هلال ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، تولید این نوع ماسک از امروز چهارشنبه ۲۱ اسفندماه در شرکت صنایع نساجی هلال ایران آغاز و در روزهای آینده با افزایش تولید به ۱۰ هزار عدد ماسک سه لایه در روز خواهد رسید. از این ماسک برای محافظت در برابر ذرات معلق گرد و غبار و آلودگی های ویروسی و  پیشگیری از عفونت های ریوی و بیماری های واگیردار استفاده می شود و این ماسک ها پس از تولید در جعبه های بهداشتی بسته بندی و عرضه خواهد شد.

همچنین امروز خط تولید البسه بیمارستانی به‌صورت یکسره شلوار و پیراهن و کلاه بهم چسبیده راه اندازی شد، کاربرد این لباس ها در مکان‌های مختلف از جمله بیمارستانی، صنعتی، دارو سازی، انرژی اتمی و صنایع غذایی است.

خطوط تولید ماسک سه لایه و لبسه بیمارستانی یکسره با اخذ تمام مجوزهای لازم از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با نشان سیب سلامت از سازمان غذا و دارو افتتاح و راه اندازی شده است.

در افتتاح و راه اندازی خطوط تولید ماسک سه لایه و البسه یکسره بیمارستانی، حسن صفاریه سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر، ظاهر رستمی مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران و بهرام غیبی مدیرعامل شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران هم حضور داشتند.

.برای مشاهده عکسهای بیشتر اینجا را کلیک نمائید.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر
آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین