dividerآرشیو اخبارdividerمدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران خبر داد: تولید 280 هزار ماسک و گان بیمارستانی
مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران خبر داد: تولید 280 هزار ماسک و گان بیمارستانی
مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران خبر داد: تولید 280 هزار ماسک و گان بیمارستانی

مدیرعامل صنایع نساجی هلال ایران از تولید 180 هزار عدد ماسک و 100 هزار ثوب البسه بیمارستانی در این شرکت خبر داد.

ظاهر رستمی در گفت وگو با ایسنا، درباره تولیدات شرکت صنایع نساجی هلال ایران  برای مقابله با کرونا، گفت: شرکت صنایع نساجی هلال ایران تامین اقلام مورد نیاز جمعیت هلال احمر و همچنین بخش های نظامی و ارگان های خصوصی شامل چادر، پتو، البسه و .... را برعهده دارد اما از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور، این شرکت بر آن شد تا با راه اندازی دو خط تولید ماسک و البسه بیمارستانی یا همان گان به صورت مجزا در زمینه تامین اقلام بهداشتی گام بردارد.

وی افزود: شرکت صنایع نساجی هلال ایران با تولید ماسک و البسه بیمارستانی، توانسته به کمک وزارت بهداشت بیاید و در زمینه تولید اقلام بهداشتی مورد نیاز بیمارستان ها و دانشگاه های علوم پزشکی اقدام کند.

مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران با اشاره به تولید 280 هزار ماسک و البسه بیمارستانی، تاکید کرد: از زمان راه اندازی خط تولید ماسک در این شرکت، 180 هزار عدد ماسک تولید شده است. در نخستین روزهای راه اندازی خط تولید ماسک، ظرفیت تولید این خط پنج هزار عدد در روز بود اما در حال حاضر ظرفیت تولید 10 هزار ماسک را به صورت روزانه داریم.

وی در زمینه تولید البسه بیمارستانی افزود: از زمان راه اندازی خط تولید البسه بیمارستانی 100 هزار ثوب گان تولید شده است، اما در حال حاضر امکان تولید 10 تا 15 هزار گان بیمارستانی به صورت روزانه وجود دارد.

آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین