dividerآرشیو اخبارdividerپیام مدیرعامل شرکت نساجی هلال ایران به مناسبت روز جهانی کار و کارگر
پیام مدیرعامل شرکت نساجی هلال ایران به مناسبت روز جهانی کار و کارگر
پیام مدیرعامل شرکت نساجی هلال ایران به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر بهانه‌ی خوبی برای تقدیر و سپاسگزاری از کارگران زحمتکشی است که چرخ تولید با دستان توانمند آنان می چرخد.

روز جهانی کارگر در سال 99 حال و هوای متفات تری نسبت به سالهای گذشته دارد. این روز را در شرایطی گرامی می داریم که جهان درگیر ویروس کرونا شده و حضور این مهمان ناخوانده بسیاری از معادلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را بر هم زده و بسیاری از صنایع و کارخانجات با تعطیلی و رکود مواجه شده و کارگران زیادی در همه جای دنیا و از جمله در کشورمان بیکار شده اند که جا دارد ضمن ابراز همدردی با این عزیزان، دعا کنیم که هر چه زودتر شاهد بازگشت تولید به روال عادی و به کارگیری دوباره کارگران بیکار شده باشیم.

خدا را شاکریم علیرغم مصائب و مشکلات، همچنان چرخ تولید در شرکت نساجی هلال ایران با همدلی و هماهنگی کارکنان و کارگران خدوم و زحمتکش در حال حرکت است و توانسته است همچنان در راستای تولید و تامین اقلام امدادی و سایر محصولات موفق عمل کند که البته جا دارد از همه عزیزانی که در این مسیر یاری‌گر این مجموعه بوده ‌اند، خصوصاً ریاست محترم جمعیت هلال احمر و سایر مسئولان تقدیر و تشکر نمایم.

علاوه بر این حضور موثر در جبهه مقابله با کرونا و راه اندازی خطوط تولید ماسک و لباس بیمارستانی یکی دیگر از افتخارات ماندگار شرکت نساجی هلال ایران در عرصه تولید ملی بود که یاری‌گر کادر درمان و امدادگران بود.

به فضل الهی در سالی که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به عنوان «جهش تولید» نامگذاری شده، تلاش خود را دو چندان می کنیم تا بتوانیم ضمن تداوم درخشش در عرصه تولید ملی، گام های ارزنده تری در این خصوص برداشته و به موازات این تلاش ها مجموعه مدیریتی هم تلاش می کند به رسم سالهای اخیر در خصوص کاهش دغدغه های معیشتی و افزایش رفاهیات پرسنل کوشا باشد.   

اینجانب ضمن تبریک این روز به کارگران عزیز و ارج نهادن به جایگاه والایشان، از تلاش و مجاهدت آنان تقدیر و آرزومند سلامت و بهروزی شان از خداوند متعال هستم.

منبع : روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران
آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین