dividerآرشیو اخبارdividerبرگزاری نخستین دوره نمایشگاه جهش تولید و دستاوردهای مقابله با ویروس کرونا
برگزاری نخستین دوره نمایشگاه جهش تولید و دستاوردهای مقابله با ویروس کرونا
برگزاری نخستین دوره نمایشگاه جهش تولید و دستاوردهای مقابله با ویروس کرونا
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی؛ نخستین دوره نمایشگاه جهش تولید و دستاوردهای مقابله با ویروس کرونا با حضور سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر و شرکت های تابعه از 24 تا 26 خرداد 99 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزارخواهد شد.
این نمایشگاه با حضور تولید کنندگان اقلام بهداشتی سلولوزی، مواد شوینده، پاک کننده، و ماشین آلات وابسته شامل تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی برپا خواهد شد. دست اندرکاران برگزاری این نمایشگاه در پی آن هستند تا ضمن شناسایی توانمندی های داخلی، آخرین دستاوردهای مقابله با ویروس کرونا را در معرض دید متخصصان و عموم قرار دهند.
هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی تجهیزات آزمایشگاهی، لباس های کادر درمان، انواع ماسک های تولیدی، فناوری های جدید در زمینه تولید مواد ضدعفونی کننده و تونل های زدودن باکتری ها که در این مدت توسط تولیدکنندگان ایرانی راهی بازار شده اند، است.
شرکت های تجهیزات پزشکی هلال ایران و داروسازی سها نیز در قالب شرکت های تحت پوشش سازمان تدارکات پزشکی در سالن شماره 5 حضور یافته و تولیدات اقلام بهداشتی خود برای مقابله با ویروس کرونا را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.
آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین