dividerآرشیو اخبارdividerمجمع سالیانه شرکت نساجی هلال ایران برگزار شد
مجمع سالیانه شرکت نساجی هلال ایران برگزار شد
مجمع سالیانه شرکت نساجی هلال ایران برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نساجی هلال ایران عصر روز یکشنبه هشتم تیرماه 99 در سالن جلسات شرکت سرمایه گذاری هلال ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران این جلسه که به ریاست دکتر صفرعلی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال ایران و حضور اکثریت اعضا و یکی از سهامداران حقیقی برگزار شد اعضا به بحث و تبادل نظر پیرامون عملکرد چندساله و خصوصاً یک سال اخیر شرکت پرداختند.

در ابتدای جلسه، نماینده موسسه حسابرسی گزارش خود را به عنوان بازرس قانونی و حسابرس مستقل شرکت قرائت نمود که حاکی از انطباق عملکرد شفاف مالی شرکت با استانداردهای مورد قبول بود و در ادامه به نکاتی که بایستی مورد توجه قرار گیرد پرداخت که با توضیحات مدیرعامل و مسئول امور حقوقی و مدیرمالی شرکت توضیحات لازم داده شد.

در ادامه ظاهر رستمی نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت نساجی هلال ایران هم گزارش مختصری از روند فعالیت های شرکت در حوزه های مختلف به صورت Power Point  ارائه نمودند که شامل اطلاعاتی مانند: میزان تولید، حوزه بازرگانی، حقوقی و مالی که تمامی شاخص ها از رشد بالایی نسبت به شروع دوره مدیریت فعلی برخوردار شده بود، ارائه و از برنامه های در دست اجرای شرکت در راستای توسعه شرکت گفت.

در ادامه گزارشی که از سوی اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری هلال تهیه شده بود پخش شد که تجزیه تحلیلی از عملکرد شرکت بود که نشان دهنده رشد قابل توجه بسیاری از شاخص ها بود که بیانگر موفقیت نساجی هلال بود.

در پایان دکتر صفرعلی رئیس مجمع ضمن تقدیر از تلاش های خوب مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و پرسنل شرکت نساجی هلال ایران، روند رو به رشد این شرکت را مورد تحسین قرار داده و اظهار امیدواری کرد شاهد تداوم موفقیت های این شرکت بوده و خواستار تلاش برای رفع برخی مشکلات به جای مانده از مجمع سال 93 و همچنین ارتقا و نوسازی بخشی تجهیزات قدیمی شرکت شد.

لازم به ذکر است اکثریت اعضا ضمن تحسین عملکرد بسیار خوب شرکت در سال های اخیر و خصوصاً سال 98 و تایید صورت های مالی از تلاش های هیات مدیره، مدیرعامل و کارکنان این شرکت تقدیر و تشکر کردند.

منبع : روابط عمومی شرکت نساجی هلال ایران
آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین