dividerآرشیو اخبارdividerحضور رئیس سازمان امداد و نجات در شرکت نساجی هلال ایران
حضور رئیس سازمان امداد و نجات در شرکت نساجی هلال ایران
حضور رئیس سازمان امداد و نجات در شرکت نساجی هلال ایران

رئیس سازمان امداد و نجات و هیات همراه با حضور در شرکت نساجی هلال ایران ضمن بازدید از بخش های مختلف کارخانه با مدیران این شرکت به بحث و تبادل نظر پرداختتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران «مهدی ولی پور» رئیس سازمان امداد و نجات به همراه جمعی از مدیران این سازمان با حضور در شرکت نساجی هلال ایران، ضمن بازدید از خطوط تولید محصولات در نشستی که با حضور مدیران دو مجموعه برگزار شد در خصوص تداوم همکاری های بین سازمان امداد و نجات و شرکت نساجی هلال ایران به بحث و گفتگو پرداختند.

ولی پور، شرکت نساجی هلال را یکی از زیرمجموعه های مهم و اثرگذار جمعیت دانست که نقش موثری در تامین اقلام امدادی در حوادث و بحران ها دارد.

وی ضمن تقدیر از زحمات مدیرعامل و کارکنان مجموعه ابراز امیدواری کرد با تداوم همکاری های دوجانبه با همفکری مدیران و کارشناسان دو مجموعه شاهد گسترش تبادلات و همکاری ها باشیم.

مدیرعامل شرکت نساجی هلال ایران هم ضمن تقدیر از حضور مدیران سازمان امداد و نجات تعامل و همکاری دو مجموعه در سالهای اخیر را در سطح قابل قبولی دانست و از عزم شرکت در جهت تولید به موقع اقلام مورد نیاز گفت.

ظاهر رستمی تولید چادر امدادی تیپ سه که ارتقا یافته چادر تیپ دو بود را در راستای بهبود کیفیت محصولات و متناسب با بحران ها دانست که توانسته است ضمن دریافت استانداردهای لازم نقش موثری در اسکان اضطراری حوادث و بحران ها ایفا کند.

وی از تلاش شرکت در راستای طراحی و تولید محصولات جدید گفت و ابراز امیدواری کرد به زودی شاهد رونمایی از محصولات جدید این شرکت باشیم.

در پایان مدیران دو مجموعه در خصوص راههای تداوم همکاری ها و گسترش  تبادلات دوطرفه به بحث و گفتگو پرداختند.

 

 

  

آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین