dividerآرشیو اخبارdividerتولید شانزده هزار دستگاه انواع چادر در سه ماهه اول سال جهش تولید
تولید شانزده هزار دستگاه انواع چادر در سه ماهه اول سال جهش تولید
تولید شانزده هزار دستگاه انواع چادر در سه ماهه اول سال جهش تولید

مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران وابسته به جمعیت هلال‌احمر، از تولید ۱۶ هزار دستگاه چادر امدادی در این شرکت خبر داد و گفت: این تعداد چادر از ابتدای سال جاری تا روز یکشنبه ۲۹ تیر ۹۹ و به منظور اسکان اضطراری و موقت حادثه دیدگان انواع حوادث و سوانح تولید شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت نساجی هلال ایران ظاهر رستمی روز دوشنبه در گفت ‌ گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: در تولید این چادرهای امدادی آخرین استانداردها از جمله استحکام در برابر باد، اسکلت مقاوم، ضد آب بودن، سه لایه بودن، گرم بودن فضای داخلی چادر در مناطق سردسیر، خنک بودن فضای داخلی چادر در مناطق گرمسیر و نوع تهویه هوا و استفاده از پارچه های مرغوب رعایت شده است.

وی در ادامه به تولید چادرهای بیمارستانی، آموزشی، انباری و مسافری در این شرکت اشاره کرد و افزود: در صنایع نساجی هلال‌احمر ایران بالغ بر چندین چادر طبق محیط های آب و هوایی استان‌های مختلف کشور و انواع مختلف چادرهای اسکان اضطراری و بادی و چادرهای جدید امدادی مناطق متاثر و آسیب دیده از انواع حوادث تولید می‌شود.

مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران وابسته به جمعیت هلال احمر توضیح داد: خیمه یا چادر امدادی برای اسکان اضطراری در حوادث طبیعی و غیر مترقبه یکی از راهبردی ترین اقلام امدادی است و ایران از معدود کشورهای خودکفا در جهان است که توانایی تولید و صادرات این محصول راهبردی را به سایر کشورها دارد.

رستمی با بیان این مطلب که جمعیت هلال احمر ایران در تولید چادرهای امدادی جزو کشورهای برتر جهان است گفت: برای باقی ماندن در سطح برترین های جهان در تولید خیمه و چادر امدادی بایستی با استانداردهای اعلام شده از سوی فدراسیون بین المللی جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر گام برداریم.

در صنایع نساجی هلال‌احمر ایران بالغ بر چندین چادر طبق محیط های آب و هوایی استان‌های مختلف کشور، انواع مختلف چادرهای اسکان اضطراری و بادی و چادرهای جدید امدادی مناطق متاثر و آسیب دیده از انواع حوادث تولید می‌شود که می توان به تولید انواع چادرهای امدادی، اقلیمی (۶ ضلعی)، اختصاصی فدراسیون بین المللی جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر، آکاردئونی، ۲۴۰ متری چند منظوره (راب هال)، استراحتگاه گروهی (۲۴ نفره)، نظامی، استتار، مسافرتی کامپوزیتی، فنری و ضد حشره اشاره کرد.

شرکت صنایع نساجی هلال ایران یکی از شرکت های بزرگ زیر مجموعه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران است که در زمینه تولید  انواع چادرهای امدادی و مسافرتی، پتو، پوشاک و محصولات نساجی فعالیت می کند.

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران وظایف عمده ای را در سطح ملی و بین المللی برعهده دارد و می کوشد تا به اهدافی که در اساسنامه این جمعیت آمده است، جامه عمل بپوشاند.

این اهداف عبارت از تلاش برای تسکین آلام بشری، تامین احترام انسان ها و کوشش در راستای برقراری دوستی و تفاهم و صلح پایدار میان ملت ها و حمایت از زندگی و سلامت انسان ها بدون در نظر گرفتن هرگونه تبعیض میان آنها است.

منبع: خبرگزاری ایرنا

منبع : ایرنا
آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین