dividerآرشیو اخبارdividerبهره‌گیری از شرکت‌های دانش‌بنیان و نخبگان دانشگاهی در حوزه تولید
بهره‌گیری از شرکت‌های دانش‌بنیان و نخبگان دانشگاهی در حوزه تولید
بهره‌گیری از شرکت‌های دانش‌بنیان و نخبگان دانشگاهی در حوزه تولید

مشاور رییس جمعیت در امور شرکت ها و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال با حضور در شرکت نساجی هلال ایران، از بخش‌های مختلف کارخانه بازدید و در نشستی با مدیران شرکت، آخرین وضعیت مجموعه را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران صبح روز یکشنبه دوم شهریورماه 99 دکتر علی صفرعلی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال ایران به همراه دکتر یوسف نوری مشاور رییس جمعیت در امور شرکت ها از بخش‌های مختلف کارخانه و خطوط تولید بازدید به عمل آورند و ضمن بررسی آخرین وضعیت تولید با کارگران هم به گفتگو پرداختند.

در این بازدید دکتر صفرعلی ضمن تقدیر از تلاش مدیران و کارگران مجموعه، روند رو به رشد شرکت را ناشی از برنامه ریزی مناسب، همدلی و تعامل بسیار خوب بین مجموعه های مختلف مدیریتی، پشتیبانی و کارگران دانست و ابراز امیدواری کرد بزودی شاهد نوسازی تجهیزات و ارتقای تولید در این شرکت باشیم.

دکتر نوری هم ضمن تقدیر از تلاشگران این مجموعه بهره‌گیری از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و نخبگان دانشگاهی را در حوزه تولید محصولات جدید و نوسازی تجهیزات را از راهبردهای مهم برای ارتقای شرایط شرکت دانست و ابراز امیدواری کرد با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و عزمی که در مدیران شرکت و مدیران ارشد جمعیت وجود دارد بزودی شاهد تحولات ارزنده‌ای در این شرکت باشیم.

ظاهر رستمی هم در این دیدار ضمن ارائه آماری از عملکرد سالهای اخیر شرکت، رشد شاخص‌ها، سودآوری و رونق تولید در این شرکت را حاصل یک کار تیمی و برنامه‌ریزی استراتژیک چندساله دانست که محقق شده و در صورت حمایت‌های لازم، نوسازی دستگاهها و... در سالهای آینده هم این روند می تواند ادامه باید.

مدیرعامل شرکت نساجی هلال ایران ضمن سپاس از همیاری مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری و همفکری و تعامل مشاور رییس جمعیت، از توجه و عزم جدی دکتر همتی ریاست جمعیت در راستای توجه بیشتر به شرکت نساجی و توسعه بیشتر این مجموعه تقدیر و ابراز امیدواری کرد که در سال جهش تولید شاهد افزایش تولیدات و نوسازی تجهیزات در مجموعه تهران و کارخانه خوانسار باشیم.

آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین