dividerآرشیو اخبارdividerبازدید معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی و جمعی از مدیران کل از شرکت نساجی هلال
بازدید معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی و جمعی از مدیران کل از شرکت نساجی هلال
بازدید معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی و جمعی از مدیران کل از شرکت نساجی هلال

معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی جمعیت هلال احمر به همراه جمعی از مدیران کل آن حوزه با حضور در شرکت نساجی هلال ایران، ضمن بازدید از بخش های مختلف کارخانه در خصوص مباحث مختلف اداری و سازمانی با مدیران و کارکنان شرکت به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران در این نشست که روز یکشنبه 23 شهریورماه 99 برگزار شد، دکتر مهراب شریفی شده معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی، رسول راشکی مدیرکل رفاه و امور عمومی، شیخی خزانه دار معاونت پشتیبانی، مهندس مرشدی مدیرکل عمران حضور داشتند در خصوص مشکلات موجود در حوزه های مختلف اداری، مالی، قراردادها و مناقصات و... با مدیران شرکت نساجی هلال به بحث و گفتگو پرداختند.

در ابتدای این نشست مدیرعامل شرکت نساجی هلال ایران ضمن معرفی اجمالی شرکت، مختصری از عملکرد چندساله شرکت را بیان و ضمن بیان دستاوردها و موفقیت های شرکت در حوزه های مختلف، خواستار تسهیل و تسریع در برخی امورات اداری و اجرایی بین شرکت و جمعیت هلال احمر شد.

ظاهر رستمی ضمن اشاره به رشد کمی و کیفی شرکت در بحث طراحی و تولید محصولات جدید، افزایش تولید، رشد شاخص های مالی و سود خالص و ناخالص شرکت، کاهش هزینه های اداری و... شرکت نساجی هلال را بازو و فرزند جمعیت در مدیریت بحران‌ها دانستند که در تامین به موقع اقلام امدادی نقش موثری دارد که نیازمند توجه و تقویت بیشتر از سوی جمعیت هلال احمر است.

در ادامه دکتر شریفی سده ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات مدیرعامل و کارکنان شرکت، جمعیت هلال احمر ایران را یکی از قوی ترین مجموعه های امدادی در منطقه و قاره آسیا دانست که با وجود تحریم ها و فشارهای بین المللی ظرفیت و توان رشد بیشتر را هم دارد.

معاون پشتیبانی با اشاره به اهمیت و جایگاه ارزشمند شرکت نساجی هلال ایران، حمایت از این شرکت را موجب تقویت بیشتر جمعیت دانست که می تواند ضمن رفع کامل نیازمندی های اقلامی در حوزه ورود به بازارهای آزاد هم موفق‌تر باشد.

برندسازی، تاکید ر همکاری متقابل شرکت و حوزه معاونت پشتیبانی در تامین اقلام موردنیاز سازمان‌های جمعیت، کشف بازارهای جدید داخلی و خارجی، طراحی و تولید محصولات متنوع، بهره گیری از ظرفیت های رسانه‌ای  روابط‌عمومی جمعیت و معاونت آموزش برای اطلاع رسانی و تبلیغات بیشتر محصولات و... از دیگر مواردی بود که مورد تاکید ایشان قرار گرفت و ابراز امیداوری کرد با مذاکرات صورت گرفته و تسهیل امورات اداری، تامین اقلام با شتاب بیشتری صورت گیرد.

در ادامه راشکی مدیرکل امور رفاهی با اشاره به رشد کیفیت و تنوع محصولات شرکت، از ارائه محصولات شرکت نساجی به کارکنان جمعیت هلال احمر کشور با تخفیف ویژه و بصورت اقساطی و استفاده از ظرفیت شرکت نساجی برای ارائه خدمات رفاهی به کارکنان تاکید کردند.

گفتگو با کارکنان و بازدید میدانی از آزمایشگاه، خطوط تولید چادر، پتو، پوشاک، پل و پایه و نمایشگاه محصولات و ارائه رهنمودهای لازم، پایان بخش بازدید معاون پشتیبانی و هیات همراه از شرکت نساجی هلال ایران بود که می تواند مجموع این اقدامات به رشد و توسعه شرکت نساجی و تسهیل امورات اداری و پشتیبانی شتاب بیشتری بخشد.

آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین