home
home
dividerآرشیو اخبارdividerمراسم تکریم و معارفه مدیران عامل شرکت نساجی هلال برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل شرکت نساجی هلال برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل شرکت نساجی هلال برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل شرکت نساجی هلال ایران با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال ایران و جمع محدودی از مدیران مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران، مراسم تکریم ظاهر رستمی و معارفه محمدرضا امیریان مدیرعامل  جدید شرکت نساجی هلال ایران عصر روز سه شنبه 27 آبان ماه 99 با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن اجتماعات شرکت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر علی صفرعلی ضمن قدردانی از تلاش و زحمات کارکنان شرکت نساجی که در این شرایط سخت اقتصادی و کرونایی تولید را رها نکرده اند، تلاش آنان را ستودنی و دارای اجر و پاداش معنوی بسیار دانست.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال احمر، رشد و توسعه شرکت طی سالهای اخیر را قابل تقدیر دانست و به صورت ویژه از اینکه طی این سالها پرونده حقوقی جدیدی شکل نگرفته را نقطه عطفی دانست، چرا که طی سالهای اخیر این عامل نقش زیادی در آسیب رسانی به مجموعه ها داشته که این مهم را حاصل تلاش مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و سایر عوامل شرکت دانست.

صفرعلی ضمن تحسین تلاش ها و همکاری عالی ظاهر رستمی با مجموعه شرکت سرمایه گذاری طی ماههای اخیر، رفتن وی را علیرغم میل و خواست مجموعه دانست که به دلیل مشغلات ایشان در مسئولیت جدید(مشاور رییس جمعیت هلال احمر) بود.

وی رشد تولید، وصول مطالبات، افزایش فروش و سود مالی شرکت، افزایش کیفیت محصولات را از مهمترین دستاوردهای شرکت در زمان مدیریت رستمی دانست و از حمایت ها و توجه ویژه ایشان به امور رفاهی پرسنل تشکر و قدردانی نمود.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال احمر  در پایان انتخاب دکتر امیریان که از مدیران باسابقه و خوشنام جمعیت هستند را انتصاب شایسته ای دانستند و ابراز امیدواری کردند با تلاش ایشان و همکاری مجموعه شاهد رشد روزافزون شرکت باشیم.

در ادامه ظاهر رستمی ضمن تقدیر از تعامل و همکاری مدیران ارشد جمعیت و شرکت سرمایه گذاری، با اشاره به شروع فعالیت در سال 94، کار را در حالی آغاز نموده که شرکت سرشار از مشکلات، بدهی های انباشته و حساب خالی بوده که توانسته به لطف خدا با برنامه ریزی و همت مجموعه بیش از 23 میلیارد تومان بدهی مانند مطالبات پیمانکاران، بدهی مالیاتی و تامین اجتماعی را پرداخت و طی این سالها شرکت حدود 488 میلیارد تومان فروش داشته باشد.

رستمی تلاش و همدلی کارکنان را اصلی ترین عامل رونق شرکت دانست و از اینکه همواره علاوه بر مدیریت اجرایی در قامت یک مددکار اجتماعی هم عمل کرده را جزو افتخارات خود دانست.

وی تکریم کارگران و پرسنل و رسیدگی به امورات آنها، توجه به رفاهیات و مقوله پیشگیری در حوزه کرونا را از دیگر اقدامات مهم خود طی این سالها دانست.

مدیرعامل سابق شرکت نساجی هلال ایران ضمن تقدیر از انتصاب دکتر امیریان که از اعضای هیات مدیره و مدیران توانمند و باسابقه هستند، از آمادگی خود برای هرگونه همیاری و مشورت گفت و ابراز امیدواری کرد با حمایت مدیران ارشد جمعیت، شرکت سرمایه گذاری و همراهی مدیران و پرسنل شرکت نساجی به مدیریت جدید، شاهد تداوم رشد و موفقیت مجموعه در عرصه های گوناگون باشیم.

در ادامه دکتر محمدرضا امیریان ضمن قدردانی از تلاش های مجموعه و خصوصاً ظاهر رستمی طی سالهای اخیر، از اینکه که مدیریت شرکتی را بر عهده گرفته که مشکلات خاصی نداشته و با تلاش مدیریت و پرسنل توانسته به جایگاه مناسبی برسد را اتفاق مبارکی دانست و ضمن سپاسگزاری از درگاه خداوند متعال از عزم و تلاش خود برای رشد و توسعه بیشتر شرکت گفت.

مدیرعامل جدید شرکت نساجی هلال ایران توفیق خدمت در یک مجموعه تولیدی را باعث افتخار دانست  و ضمن سپاس از حسن توجه و اعتماد مدیران جمعیت، بنای کار خود را بر پایه صداقت، مسئولیت پذیری، مشورت پذیری و احترام متقابل دانست و ابراز امیدواری کرد با همراهی، همدلی و مسئولیت پذیری مجموعه بتوانند روزهای بهتری برای این شرکت رقم زده و شاهد رشد و تعالی بیشتر باشیم.

در پایان این نشست دکتر صفرعلی با اهدای لوح و یادبودی از زحمات چندساله رستمی تقدیر و تشکر نمود و حکم مدیرعاملی امیریان را تقدیم ایشان نمود.

ضمن اینکه دکتر مقداد محمودی هم به عنوان عضو موظف هیات مدیره معارفه شدند.

آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین