home
home
dividerآرشیو اخبارdividerتوسعه همکاری‌های شرکت نساجی با دهیار‌ی‌ها
توسعه همکاری‌های شرکت نساجی با دهیار‌ی‌ها
توسعه همکاری‌های شرکت نساجی با دهیار‌ی‌ها

شرکت نساجی هلال ایران در تلاش است همکاری های خود را با فرمانداری‌ها، دهیاری‌ها و مجموعه‌های وزارت کشور گسترش دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران جمعی از دهیاران شهرستان دماوند به اتفاق معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران با حضور در شرکت نساجی، ضمن بازدید از خطوط مختلف تولید و نمایشگاه محصولات، در نشستی با حضور مدیرعامل و مدیران شرکت به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این دیدار مدیرعامل شرکت نساجی هلال ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی به دهیاران، از آمادگی و  آغوش باز شرکت برای همه‌ی دهیاران و مجموعه های وابسته وزارت کشور در راستای هرگونه همکاری و تامین اقلام گفت.

دکتر امیریان با اشاره به تاسیس خانه های هلال در مناطق روستایی، از اهمیت آنها در راستای کمک به مدیریت بحران‌ها خصوصاً در لحظات اولیه گفت که تامین اقلام امدادی از مهمترین نیازهای آنهاست و در این راستا شرکت نساجی هلال آماده همکاری و تامین اقلام با تسهیلات و تخفیف ویژه است که در این خصوص رسالت داوطلبانه خود را هم انجام دهد.

در ادامه دکتر تاجیک نوری معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر استان تهران ضمن سپاس از میزبانی و همیاری شرکت نساجی هلال، جایگاه خاص این مجموعه در راستای تامین اقلام امدادی را مهم ارزیابی کرد و ابراز امیدواری با همیاری این شرکت و دهیاری ها، شاهد آماده سازی زیرساخت‌ها و تامین نیازها جهت مدیریت بحران ها در مناطق روستایی و خانه های هلال باشیم.

در پایان این نشست دهیاران هم نظرات و نیازمندی های خود را با مدیران شرکت مطرح و مقرر گردید به زودی از طریق انعکاس نیازمندی‌ها و عقد تفاهم نامه شاهد تامین اقلام مورد نیاز توسط شرکت نساجی هلال باشیم.

لازم به ذکر است شرکت نساجی هلال ایران طی سالهای اخیر همکاری و تعامل مناسبی با مجموعه دهیاری ها و تامین اقلام آنها داشته و آماده گسترش این همکاری‌هاست.

آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین