home
home
dividerآرشیو اخبارdividerتوجه بیشتر به دغدغه‌های بانوان در دیدار مشاور امور بانوان و خانواده جمعیت هلال احمر
توجه بیشتر به دغدغه‌های بانوان در دیدار مشاور امور بانوان و خانواده جمعیت هلال احمر
توجه بیشتر به دغدغه‌های بانوان در دیدار مشاور امور بانوان و خانواده جمعیت هلال احمر

مشاور رییس جمعیت هلال احمر در بازدید از بخش‌های مختلف شرکت نساجی هلال ایران و دیدار با بانوان شاغل در مجموعه، مطالبات و دغدغه‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران روز یکشنبه ۲۴ آذرماه خانم دکتر سمیرا فعلی با حضور در شرکت صنایع نساجی هلال، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه در گفتگو با بانوان شاغل در شرکت مطالبات و  دغدغه‌های آنان را مورد بحث و بررسی قرار داد.
مشاور امور زنان و خانواده جمعیت هلال احمر توجه ویژه به بانوان را یکی از مهمترین دغدغه‌های جمعیت در دوره اخیر دانست و خواستار توجه بیش از پیش مدیران و بخش‌های مختلف جمعیت در راستای بهره‌گیری بیشتر از توانمندی‌های بانوان شد.
خانم دکتر فعلی ضمن تقدیر از تلاش بانوان فعال در این شرکت که نقش مهمی در حوزه تولید محصولات استراتژیک و امدادی جمعیت دارند، امنیت شغلی، شرایط کاری و تکریم بانوان در این مجموعه را مثبت دانست و ابراز امیدواری کرد با مساعدت مدیرعامل جدید شاهد توجه بیش از پیش و ارتقای جایگاه بانوان در این شرکت باشیم.
مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران هم ضمن تقدیر از حضور و تلاش‌ مشاور امور بانوان و دغدغه‌مندی ریاست محترم جمعیت در حوزه بانوان،  توجه بیشتر و بکارگیری بانوان در عرصه‌های مختلف مدیریتی جمعیت در دوره اخیر را تحسین‌برانگیز دانست و از عزم خود و مجموعه در راستای توجه به مطالبات مطرح شده بانوان شرکت در نشست با مشاور رییس جمعیت گفت.
لازم به ذکر است در شرکت نساجی هلال ایران بیست  و هفت نفر از بانوان در بخش‌های تولید، اداری و مدیریت شرکت صنایع نساجی هلال ایران فعالیت می کنند.

آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین