home
home
dividerآرشیو اخبارdividerشرکت نساجی هلال ظرفیت تامین اقلام امدادی کشورهای همسایه را هم دارد
شرکت نساجی هلال ظرفیت تامین اقلام امدادی کشورهای همسایه را هم دارد
شرکت نساجی هلال ظرفیت تامین اقلام امدادی کشورهای همسایه را هم دارد

دبیرکل جمعیت هلال احمر  با حضور در شرکت صنایع نساجی هلال ایران از بخش های مختلف این شرکت بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران، دکتر محمد حسن قوسیان مقدم دبیرکل جمعیت هلال احمر یکشنبه 30 آذرماه از بخش های  مختلف خط های تولید شرکت صنایع نساجی هلال ایران بازدید و در نشستی با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره آخرین وضعیت شرکت را بررسی کرد.

دکتر قوسیان مقدم با اشاره به لزوم شارژ انبارها از اقلام امدادی، گفت: در سال جدید پس از مطرح شدن خالی بودن انبارهای امدادی، موفق شدیم کمکی از دولت برای شارژ این انبارها، دریافت کنیم. موضوعی که برای ما اهمیت داشت، موجودی چادر های امدادی بود که اساسا یکی از اقلام بزرگ و حجیمی است که در  حوادث از آن استفاده می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه شرکت صنایع نساجی هلال ایران تعهد خود برای تامین چادرهای امدادی را به جمعیت هلال احمر انجام داد، افزود: همه 22 هزار و 500 چادر درخواستی تحویل داده شده است و مقرر شده که امروز بر اساس اعتبارات جدید، قرارداد خرید چادر از این شرکت را تمدید کنیم و براساس این قرارداد بیش از 15 هزار چادر دیگر تا پایان سال، تحویل جمعیت هلال احمر خواهد شد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر درباره تولید البسه امدادی، تاکید کرد: برای تولید البسه های امدادی هم قراردادهایی را داشتیم که تحویل دادند و آماده امضای قرارداد جدید هستیم.

به گفته وی، شرکت صنایع نساجی هلال ایران ظرفیت خوبی را برای تامین همه اقلام امدادی مورد نیاز جمعیت هلال احمر دارد و  در حال حاضر همه کارگاه ها با ظرفیت کامل در حال تولید محصولات هستند، علیرغم اینکه وضعیت کرونایی را شاهد هستیم اما همچنان خط تولیدها در این شرکت دایر است.

دکتر قوسیان مقدم با بیان اینکه در جمعیت هلال احمر ظرفیت های زیادی وجود دارد که بتواند نیازهای خود را برطرف کند و شرکت صنایع نساجی هلال ایران در این زمینه بیش از گذشته می تواند  به ما کمک کند، خاطرنشان کرد: شرکت صنایع نساجی هلال ایران می تواند برای فروش اقلام امدادی از ظرفیت منطقه‌ای استفاده کرده و اقلام امدادی تولید شده در این شرکت را در پاکستان، افغانستان و عراق به فروش برساند و در این زمینه به جمعیت هلال احمر کشورهای همسایه کمک رسانی کند.

 

برای مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک کنید

آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین