home
home
dividerآرشیو اخبارdividerنساجی هلال ایران از افتخارات حوزه تولید ملی و جمعیت هلال احمر است
نساجی هلال ایران از افتخارات حوزه تولید ملی و جمعیت هلال احمر است
نساجی هلال ایران از افتخارات حوزه تولید ملی و جمعیت هلال احمر است

سردار رحیم نوعی‌اقدم با حضور در شرکت صنایع نساجی هلال ایران، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه، خواستار گسترش همکاری‌های دوطرفه و افزایش تبادلات شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران صبح روز دوشنبه ششم بهمن‌ماه 99 سردار رحیم نوعی اقدم فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) با حضور در شرکت صنایع نساجی هلال ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه در نشستی با مدیران شرکت، خواستار گسترش همکاری و افزایش تبادلات بین قرارگاه و شرکت نساجی هلال شدند.

سردار نوعی‌اقدم با اشاره به ظرفیت‌های بالای شرکت نساجی هلال، این مجموعه را یکی از سرمایه‌های ارزشمند حوزه تولید کشور و از افتخارات جمعیت هلال احمر دانست که می تواند نقش موثری در رونق تولید ملی داشته باشد.

فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) از ظرفیت و توانمندی این شرکت در جهت تامین اقلام کشورهای همسایه و  صادارت گفت و ابراز امیدواری کرد بزودی شاهد گسترش همکاری این مجموعه با قرارگاه و سایر ارگان‌های نظامی وابسته باشیم.

در این دیدار محمدرضا امیریان مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران هم ضمن  تقدیر از رشادت‌های دلاوران قرارگاه حضرت زینب(س) و حضور سردار نوعی‌اقدم در این شرکت از آمادگی این مجموعه جهت تامین هرگونه اقلام با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت خبر داد  و ابراز امیدواری کرد این شرکت در خصوص طراحی و تولید محصولات متنوع و باکیفیت متناسب با شرایط و اقلیم‌های گوناگون گام‌های ارزنده‌تری بردارد.

آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین