home
home
dividerآرشیو اخبارdividerهمت والای بانوان در اعتلای شرکت نساجی هلال ستودنی است
همت والای بانوان در اعتلای شرکت نساجی هلال ستودنی است
همت والای بانوان در اعتلای شرکت نساجی هلال ستودنی است

در سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن، محمدرضا امیریان مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران در نشستی که با بانوان پرتلاش و فرهیخته شرکت داشت، از زحمات و همت‌ والای آنان در راه توسعه و اعتلای شرکت تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران در نشستی که عصر چهارشنبه پانزدهم بهمن‌ماه به مناسبت بزرگداشت روز زن و تجلیل از بانوان شرکت برگزار شد، محمدرضا امیریان ضمن تبریک سالروز ولادت بانوی دوعالم حضرت زهرا(س) و روز زن، همت والای بانوان در راه تلاش و پویایی شرکت را ستودنی و قابل ستایش دانست و از آنان خواست که در حوزه شناسایی نیازمندی‌های جامعه و تقاضای بازار شرکت را در زمینه طراحی و فروش محصولات جدید یاری کنند.
مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران با اشاره به خصلت‌های نیکو، جدیت و ویژگی‌های خاص بانوان در حوزه شناخت ذائقه و نیازمندی‌های روز جامعه، بانوان را بازوی توانمند شرکت در حوزه تولید، بازاریابی و توسعه شرکت دانست و از آمادگی خود برای دریافت نظرات، طرح‌ها و پیشنهادات آنان گفت و ابراز امیدواری کرد با همدلی و همراهی مجموعه شاهد رشد روزافزون شرکت باشیم.
امیریان با اشاره به برخی طرح‌ها، رایزنی‌ها و برنامه‌ریزی صورت گرفته، افق آینده شرکت را روشن و امیدبخش دانست و از همکاران خواست که مجموعه را رسیدن به این اهداف یاری نمایند.
در پایان این نشست با اهدای لوح و  هدایایی به رسم یادبود از تلاش و زحمات بانوان شرکت تقدیر به عمل آمد.
لازم به ذکر  است در شرکت نساجی سی نفر از بانوان در بخش‌های مختلف تولید و پشتیبانی مشغول فعالیت هستند.

آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین