home
home
dividerآرشیو اخبارdividerحضور مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر در شرکت نساجی هلال ایران
حضور مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر در شرکت نساجی هلال ایران
حضور مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر در شرکت نساجی هلال ایران

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر طی بازدیدی سرزده از شرکت نساجی هلال ایران، در نشستی با مدیران شرکت آخرین وضعیت و تحولات شرکت را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران صبح روز چهارشنبه دکتر علی صفرعلی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر به همراه کاظم فلاحی دوست معاون امور شرکت‌ها و اسمعیل اولادی مدیرامور مجامع با حضور سرزده در شرکت نساجی هلال ایران،  آخرین وضعیت و تحولات این شرکت را بررسی و در نشستی صمیمانه با مدیران مجموعه در خصوص برنامه‌ها و چشم‌انداز شرکت به بحث و گفتگو پرداختند‌.

دکتر علی صفرعلی ضمن تقدیر از تلاش مدیران، مهمترین دغدغه خود و هلدینگ را رونق و بهبود شرایط شرکت دانست و از همکاری تمام قد شرکت سرمایه‌گذاری از نساجی هلال گفت و دو سیاست اصلی در خصوص این شرکت را تلاش  جهت خروج از شرایط تک‌مشتری و دیگری تسریع در اقدامات لازم جهت حضور شرکت در بورس دانست.

توجه بیشتر به افزایش کیفیت محصولات، رقابت‌پذیری، تنوع تولید، توجه به مهندسی مالی و خرید مواد اولیه متناسب با تولید و سفارشات، بهره‌گیری از وام‌های کم‌بهره بانکی جهت افزایش نقدینگی، گسترش تبلیغات و فعالیت‌های رسانه‌ای خصوصاً در حوزه صداوسیما و فضای‌مجازی و... از دیگر موارد مورد تاکید مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال‌احمر بود و ابراز امیدواری با حمایت گسترده هلدینگ و همراهی مدیران و پرسنل شرکت نساجی هلال شاهد رشد و رونق بیشتر این مجموعه باشیم.

دکتر محمدرضا امیریان مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران ضمن تقدیر از توجه ویژه شرکت سرمایه‌گذاری، گزارش مختصری از عملکرد دوماهه شرکت، قرادادهای جدید، شرکت در مناقصات، رایزنی با مدیران‌عامل جمعیت استانها و دهیاری‌ها در راستای تجهیز خانه‌های هلال، تشکیل کمیته‌های مختلف از جمله کمیته قیمت‌گذاری، رایزنی جهت صادرات به کشور عراق، نشست‌های تخصصی با مدیران مختلف خصوصاً پست‌بانک جهت عقدقرارداد فروش اقساطی را بخشی از مهمترین اقدامات انجام شده دانست.

در ادامه این نشست، سایر مدیران نقطه‌نظرات خود در خصوص شرایط شرکت و برنامه‌های حوزه خود در پیشبرد اهداف شرکت را بیان کردند.

لازم به ذکر است شرکت صنایع نساجی هلال ایران یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر ایران است که نقش مهمی در تولید و تامین اقلام امدادی دارد.

آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین