home
home
dividerآرشیو اخبارdividerهمکاری شرکت نساجی هلال با کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان
همکاری شرکت نساجی هلال با کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان
همکاری شرکت نساجی هلال با کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان

با انعقاد قرارداد خرید چادر بین شرکت نساجی هلال ایران و کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان، فصل جدیدی از تبادلات بین‌المللی و صادرات این شرکت آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران با رایزنی و تلاش‌های صورت گرفته به موازات افزایش کیفیت محصولات مطابق با استانداردهای بین‌المللی و صلیب سرخ سفارش خرید ۶۵۰۰ چادر امدادی از سوی کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان صورت گرفت.

مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران با اعلام این خبر گفت: بر اساس این سفارش قرار است تعداد 6500 چادر امدادی تیپ دو و تعدادی چادر راب‌هال در اختیار این نهاد بین المللی قرار گیرد که عملیات تولید پارچه در واحد خوانسار و همچنین تولید آن در مجموعه تهران آغاز شده است.

دکتر محمدرضا امیریان افزود: این قرارداد می‌تواند گام بلندی در حوزه صادرات، حضور در بازارهای جهانی و همکاری با سازمان‌های بین‌المللی باشد که تلاش می‌کنیم ضمن تولید و تحویل به موقع، محصولی با بالاترین کیفیت و استانداردهای لازم تحویل دهیم.

لازم به ذکر است در همین راستا هیاتی از بخش های پشتیبانی کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان با حضور در شرکت نساجی هلال، ضمن بازدید از خطوط تولید در جریان اقدامات و مراحل تولید این چادرها قرار گرفتند و طی جلسه‌ای در خصوص مراحل مختلف اجرای قرارداد و زمان‌بندی تحویل سفارشات به بحث و تبادل نظر پرداختند.

لازم به ذکر است شرکت نساجی هلال ایران یکی از مجموعه‌های تولیدی مهم و استراتژیک جمعیت، با بیش از ۶۰سال قدمت است که در زمینه تولید و تامین اقلام امدادی مانند چادر، پتو و پوشاک فعالیت می‌کند.

آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین