home
home
dividerآرشیو اخبارdividerبازدید مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر از شرکت نساجی هلال
بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر از شرکت نساجی هلال
بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر از شرکت نساجی هلال

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر ایران با حضور در شرکت صنایع نساجی هلال  از بخش‌های مختلف این مجموعه بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران دکتر علی صالحی که اخیراً به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر منصوب شده است، با حضور در شرکت صنایع نساجی هلال ایران ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه و خطوط تولید در نشستی با مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره شرکت در خصوص آخرین شرایط این مجموعه و برنامه‌های پیش‌رو به بحث و گفتگو پرداخت.

در ابتدای این نشست مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام گرفته، رفع موانع، حضور در بازارهای غیرجمعیتی، افزایش سودآوری، راه‌اندازی خط تولید لوله مبلی و خطوط تولید جدید پوشاک و البسه را یکی از مهمترین اقدامات اخیر دانست که نقش زیادی در اشتغال‌آفرینی، رونق تولید و خودکفایی داشته و اجرای برنامه های توسعه با نگاه دانش بنیان را مهمترین راهبرد این مجموعه دانست.

دکتر محمدرضا امیریان ابراز امیدواری کرد با برنامه‌ریزی انجام‌شده در سال ۱۴۰۱ شاهد رشد و تحول این شرکت بر اساس راهبردهای شعار سال و بهره‌گیری از روش‌های دانش‌بنیان باشیم.

در ادامه مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران ضمن تقدیر از تلاش مجموعه، اقدامات مثبت این شرکت در راستای تحقق شعار سال، برخورداری از یک تیم منسجم، داشتن روحیه معنویت و کار جهادی و از همه مهم‌تر رضایتمندی پرسنل را برجسته‌ترین نقاط قوت این شرکت دانست که بی‌تردید نقش مهمی در موفقیت این مجموعه داشته است.

دکتر علی صالحی در پایان با اشاره به ظرفیت‌های بسیار مناسب این شرکت، ابراز امیدواری کرد که در سال جاری، شرکت نساجی هلال ایران در حوزه‌های دانش بنیان و اشتغال‌آفرینی، رونق تولید، تحقق شعار سال و افزایش سودآوری،  موفقیت‌های ارزنده‌ای کسب کرده و تحولات مثبتی را برای جمعیت هلال احمر رقم بزند.

لازم به ذکر است که شرکت صنایع نساجی هلال ایران یکی از بزرگترین زیرمجموعه‌های شرکت سرمایه‌گذاری جمعیت هلال احمر است که نقش مهمی در تولید و تامین اقلام امدادی مانند: چادر، پتو، البسه و سایر تجهیزات امدادی دارد.

آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین