home
home
dividerآرشیو اخبارdividerگسترش همکاری شرکت نساجی هلال با ارتش جمهوری اسلامی ایران
گسترش همکاری شرکت نساجی هلال با ارتش جمهوری اسلامی ایران
گسترش همکاری شرکت نساجی هلال با ارتش جمهوری اسلامی ایران

جمعی از مسئولان حوزه اداری و پشتیبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در شرکت صنایع نساجی هلال ایران ضمن بازدید از خطوط تولید در خصوص گسترش همکاری‌ها با مدیران شرکت نساجی به گفتگو پرداختند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ پیرو دیدار چندی پیش ریاست محترم جمعیت هلال احمر با فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و آمادگی جمعیت جهت تامین اقلام نیروهای عملیاتی ارتش از طریق شرکت نساجی هلال ایران، جمعی از مسئولان اداری و پشتیبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بخش‌های مختلف نیروی هوایی، زمینی و دریایی ارتش، ضمن بازدید از خطوط تولید و نمایشگاه محصولات در نشستی که حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت صنایع نساجی هلال ایران برگزار شد در خصوص نحوه همکاری و تامین اقلام به بحث و گفتگو پرداختند.

در این دیدار دکتر محمد رضا امیریان مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران، ضمن بیان ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این شرکت از آمادگی این مجموعه جهت تامین اقلام مورد نیاز ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای مذاکرات انجام شده بین رئیس جمعیت و فرمانده کل ارتش گفت. پس از این نشست نمایندگان ارتش جمهوری اسلامی ایران از بخش‌های مختلف خطوط تولید و نمایشگاه محصولات شرکت بازدید و در خصوص نیازمندی‌ها و اقلام مورد نیاز مذاکرات لازم را انجام و مقرر گردید به زودی ساز و کار همکاری اجرایی و تامین اقلام مورد نیاز از سوی شرکت صنایع نساجی هلال ایران انجام گیرد.

لازم به ذکر است که شرکت صنایع نساجی هلال ایران یکی از زیرمجموعه‌های جمعیت هلال‌احمر است که در زمینه تولید و تامین اقلام امدادی مانند چادر، پتو، ست‌نجات، البسه، اقلام زیستی، کیف‌کمک‌های اولیه و... فعالیت می‌کند.

آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین