home
home
dividerآرشیو اخبارdividerضرورت شفافیت مالی و چابک سازی در صنایع نساجی هلال ایران
ضرورت شفافیت مالی و چابک سازی در صنایع نساجی هلال ایران
ضرورت شفافیت مالی و چابک سازی در صنایع نساجی هلال ایران

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال‌احمر از ضرورت شفافیت مالی و چابک سازی در صنایع نساجی هلال ایران خبر داد و گفت: برای توسعه فعالیت‌های بازرگانی در این شرکت و افزایش تولید و سودآوری، برنامه‌های راهبردی ارائه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی‌شرکت سرمایه‌گذاری هلال‌احمر؛ صبح امروز چهارشنبه ۲۵ آبان ماه، جلسه بررسی ارزیابی عملکرد ۶ ماهه صنایع نساجی هلال ایران با حضور مدیرعامل، هیأت مدیره، مدیران شرکت سرمایه‌گذاری و همچنین اعضای هیأت مدیره صنایع نساجی هلال ایران برگزار شد.

علی صالحی در این جلسه با تاکید بر افزایش میزان تولید و سودآوری در صنایع نساجی هلال گفت: بازنگری در مباحث مربوط به هزینه و تولید همراه با ارائه برنامه‌های راهبردی برای توسعه فعالیت‌های بازرگانی می‌تواند به افزایش تولید و سوددهی شرکت نساجی کمک شایانی کند.

وی با تاکید بر استقرار یک تیم حرفه‌ای مدیریتی در نساجی بیان کرد: استقرار تیم حرفه‌ای منسجم برای بررسی نقاط قوت و ضعف به همراه ارائه راهکارهای سازنده به صنایع نساجی هلال کمک خواهد کرد تا رویکرد اصلی خود را مشخص کرده و در همین مسیر نیز به پیشرفت و موفقیت برسد.

صالحی با اشاره به اینکه مدیریت هزینه‌ها نقش به‌سزایی در اعتلای فعالیت‌های سازمانی دارد و آن را به سمت ارزشمندشدن سوق می‌دهد، گفت: کاهش هزینه‌ها در تمام ابعاد مدیریتی، فنی و اجرایی از اولویت ویژه‌ای برخوردار است، بنابراین باید به منظور افزایش بهره‌وری در نساجی، تیم مدیریتی توانایی خوبی در تعریف فرآیندها برای کاهش هزینه‌ها داشته باشند.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری در ادامه تاکید کرد: تغییر و تحولات در هر مجموعه و در هر برهه از زمان می‌تواند سازنده باشد، اکنون هم تغییرات جدید در صنایع نساجی با هدف ایجاد فکر نو و مثبت اندیشی مدیران به وجود آمده است.

در پایان این جلسه، سه عضو هیأت مدیره این شرکت تکریم و احکام اعضای هیأت مدیره جدید نیز به آنها اعطا شد.

گفتنی است؛ مدیرعامل شرکت نساجی هلال ایران گزارشی در خصوص موضوعاتی نظیر میزان تولید و فروش اقلام امدادی، هزینه‌های جاری شرکت، موجودی انبارها، اقلام ارائه شده به سازمان‌های امدادونجات و جوانان، خودکفا شدن در برخی محصولات و همکاری با شرکت‌های دانش بنیان ارائه کرد.

آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین