home
home
dividerآرشیو اخبارdividerرئیس هلال‌احمر سوریه: کمک‌های ایران به زلزله‌زدگان بسیار ارزشمند است/ از رهبری و رئیس جمهوری ایران تشکر می‌کنیم
رئیس هلال‌احمر سوریه: کمک‌های ایران به زلزله‌زدگان بسیار ارزشمند است/ از رهبری و رئیس جمهوری ایران تشکر می‌کنیم
رئیس هلال‌احمر سوریه: کمک‌های ایران به زلزله‌زدگان بسیار ارزشمند است/ از رهبری و رئیس جمهوری ایران تشکر می‌کنیم

رئیس هلال احمر سوریه در دیدار با دکتر کولیوند با بیان این که ایران و سوریه دو کشور شریک و دوست هستند، کمک‌های ایران به زلزله‌زدگان این کشور را ارزشمند دانست و تاکید کرد: در همین خصوص از رهبری و رئیس جمهوری ایران تشکر می‌کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ رئیس هلال احمر سوریه در دیدار با دکتر کولیوند با بیان این که ایران و سوریه دو کشور شریک و دوست هستند، گفت: ایران در عرصه جهانی موفقیت های زیادی داشته و همگان می دانند که ایران هیچگاه دوستان خود را رها نکرده و امروز نیز بار دیگر این اصل با حضور در سوریه ثابت شد.

خالد حبوباتی افزود: ما از تمامی‌کمک هایی که ایران به سوریه کرده سپاسگزاریم و این تبادلات است که روابط دو ملت را ترسیم می‌کند و موجب تحکیم آن می‌شود.

رئیس هلال احمر سوریه خاطرنشان کرد: به هلال احمر ترکیه پیشنهاد شده است که آن قسمت هایی از استان ادلب که در کنترل دولت مرکزی نیست از طریق آن‌ها امدادرسانی شود و دولت سوریه نیز کمک های خود را به آن‌ها تحویل خواهد داد تا در اختیار آسیب دیدگان قرار گیرد. اولویت ما کمک رسانی به مردم آسیب دیده است و در این راستا تلاش خواهیم کرد.

وی افزود: اسلام دین رحمت و دوستی است و برهمین اساس مسائل سیاسی برای ما مهم نیست زیرا همه ما مسلمان هستیم و باید در کنار یکدیگر قرار گیریم.

حبوباتی تصریح کرد: در تلاش هستیم تا با کمک سازمان ملل محموله ای نیز به ادلب ارسال کنیم و این امر براساس اصول انسانی صورت خواهد گرفت و امیدواریم سایر طرف ها نیز همکاری کنند.

وی افزود: دو کشور ایران و سوریه هر دو در روزهای سختی قرار دارند و به همین علت است که کمک های شما بسیار‌ ارزشمند است. در همین خصوص از رهبری و رئیس جمهوری ایران هم تشکر می‌کنیم.

آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین