dividerآرشیو اخبارdividerتقدیر از خدمات هلال احمر به زلزله زدگان
تقدیر از خدمات هلال احمر به زلزله زدگان
تقدیر از خدمات هلال احمر به زلزله زدگان

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با تقدیر از خدمات هلال احمر به زلزله زدگان این استان، گفت: خدمات و امدادرسانی به زلزله‌زدگان کرمانشاه اعم از مردم و مسئولان کشوری و استانی بی‌سابقه بود.

به گزارش روابط عمومی صنایع نساجی هلال به نقل از  خبرگزاری مهر، آیت الله مصطفی علما امروز دوشنبه در دیدار رئیس جمعیت هلال احمر و دیگر مسئولان کشوری و استانی این جمعیت، اظهار کرد: روز پس از زلزله طی بازدیدی که از منطقه داشتم، تمام جاده های منتهی به مناطق زلزله زده  زنجیر وار تشکیل شده بود از کمک های مردمی و دولتی  که به سوی مردم زلزله زده می رفت که چنین وضعی در جهان بی نظیر است.

وی گفت: گرچه میزان کشته شدگان زلزله کرمانشاه بسیار کمتر از زلزله های بم و رودبار بود، اما وسعت  خرابی ها به مراتب گسترده تر است و خسارات مالی بسیاری را به این استان وارد کرده است که تا سالها جبران نخواهد شد.

رئیس جمعیت هلال احمر نیز که با همراهی امیر سرتیپ نوری در این دیدار حضور داشت ، گفت: گرچه وظیفه اصلی هلال احمر در منطقه که امداد و نجات و درمان اضطراری است به اتمام رسیده اما به  مردم  کرمانشاه قول می‌دهیم تا زمانی که شرایط به حالت عادی بازگردد در خدمت این مردم شهید پرور خواهیم بود.

دکتر علی اصغر پیوندی افزود: مردم استان کرمانشاه مرزداران غیور کشور هستند که در ۸ سال دفاع مقدس  از هیچ جانفشانی برای حفظ نظام  کوتاهی نکردند و امروز نیز از این زلزله خسارات فراوانی دیده اند و وظیفه  ماست که امروز با تمام توان خدمتگزار آنها باشیم.

وی افزود: تاکنون جمعیت هلال احمر  ۱۲۰ میلیارد تومان  اقلام مورد نیاز زلزله زدگان را  تامین کرده است و این جدای از هزینه های کلان امداد و نجات زمینی و هوایی هلال احمر است.

منبع : روابط عمومی صنایع نساجی هلال ایران
آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین