dividerآرشیو اخبارdividerظاهر رستمی در جلسه شورای مدیران : شرکت صنایع نساجی هلال ایران در سال آتی رشد چشمگیری خواهد داشت
ظاهر رستمی در جلسه شورای مدیران : شرکت صنایع نساجی هلال ایران در سال آتی رشد چشمگیری خواهد داشت
ظاهر رستمی در جلسه شورای مدیران : شرکت صنایع نساجی هلال ایران در سال آتی رشد چشمگیری خواهد داشت

به گزارش روابط عمومی صنایع نساجی هلال ایران : بیست و هشتمین  جلسه شورای مدیران شرکت صنایع نساجی هلال ایران در سال جاری و به ریاست مدیرعامل و با حضور معاون و مدیران در دفتر مدیرعامل تشکیل شد .

در شروع جلسه ظاهر رستمی با ابراز رضایت از وضعیت موجود شرکت ، وضع فعلی را وضعیت ایده آلی دانسته و اشاره نمود  شرکت در مسیر برداشتن گامهای بزرگی قرار گرفته است ، وی همچنین با اشاره به اینکه شرکت نساجی بحران های زیادی را ناشی از سنوات گذشته مرتفع نموده و در سال آتی رشد قابل قبول و چشمگیری خواهد داشت.

رستمی از واحد برنامه ریزی و بازرگانی و سایر واحدهای مرتبط خواست تا همواره نسبت به بررسی روزانه تحولات بازار اهتمام ورزند و ترسیمی از بازارهای آتی داشته باشند ، همچنین تحقیق و بررسی در مورد  پیمانکارهای جدید داشته و گزارشی از بدو ورود آنها در خصوص اثرات موثر در زمینه تولید از حیث تعداد و انتقال دانش و .... داشته باشند.

در ادامه این جلسه که  امیر نوری رئیس هیات مدیره نیز تشریف آوردند ، ایشان ضمن تبریک سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، حضور مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن را تثبیتی بر آرمانهای انقلاب بیان نمودند.

 ایشان نیز با تایید سخنان مدیر عامل شرکت و بر حفظ و ارتقاء وضعیت مطلوب شرکت تاکید و آینده و دوام شرکت را در به روزنمودن دانش تخصصی و ورود تکنولوژی جدید و ماشین آلات به روز دانسته و بر وحدت و همدلی در تمامی زمینه های کاری مدیران تاکید نمود.

در ادامه هر کدام از مدیران به اختصار گزارشی از روند پیشرفت امور در واحدهای تحت سرپرستی خود ارائه دادند .

در پایان جلسه بدلیل تداخل جلسه با زمان شروع کار مقرر گردید جلسه شورای مدیران هر هفته روز سه شنبه ساعت 7 صبح برگزار گردد.

منبع : روابط عمومی صنایع نساجی هلال ایران
آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین