dividerآرشیو اخبارdividerحضور صنایع نساجی هلال ایران در همایش تجلیل از داوطلبان و امدادگران هلال احمر
حضور صنایع نساجی هلال ایران در همایش تجلیل از داوطلبان و امدادگران هلال احمر
حضور صنایع نساجی هلال ایران در همایش تجلیل از داوطلبان و امدادگران هلال احمر

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران برای تکریم امدادگران، داوطلبان، جوانان و خیرین نمونه سال 1396 همایش سراسری در برج میلاد تهران با حضور اعضای شورای عالی  و رئیس و دبیرکل و مدیران جمعیت و تعداد کثیری از جوانان، داوطلبان و خیرین برگزار کرد. در این گردهمایی صمیمی و با شکوه آقای فرانچسکو روکا رئیس فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر به عنوان میهمان ویژه حضور داشت. حجت الاسلام و المسلیمن معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، دکتر پیوندی رئیس جمعیت، محمدی نسب دبیرکل جمعیت به اختصار گوشه ای کوچک از حجم بزرگ فعالیت های امداد و نجات در رخدادهای مختلف اعم از زلزله، سیل، سقوط هواپیما، حوادث جاده ای و ... در سال 96 به تشریح برنامه های آتی اشاره فرمودند و تأکید نمودند قطعاً آثار مثبت این عملیات متکی به عزم و اراده و از خود گذشتگی تمامی عوامل اعم از داوطلبان، جوانان، خیرین و ... می باشد.

در ادامه فرانچسکو روکا رئیس فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر ضمن ابراز خشنودی از حضور در ایران و احساس شعف و شادی برای حضور در همایش پرشکوه جوانان و داوطلبان، اهمیت فعالیت های هلال احمر را در کاهش آلام بشری در قالب محورهای 7 گانه جمعیت مورد اشاره قرار داد و از اقدامات ارزنده جمعیت هلال احمر ایران در عرصه داخلی و بین المللی تقدیر نمود.

در پایان به تعدادی از داوطلبان و جوانان و خیرین و پزشکان نمونه جمعیت هلال احمر لوح تقدیر اعطا شد.

گفتنی است در حاشیه این همایش نمایشگاهی از فعالیت های شرکت ها و سازمانهای منتخب جمعیت، از جمله شرکت صنایع نساجی هلال ایران ترتیب داده شده بود که این شرکت نیز در فضای محدود تخصیص یافته به عرصه بخشی از توانمندی های خود در حوزه تولید اقلام امدادی حائز اهمیت اقدام نمود که مورد بازدید و استقبال میهمانان عالی رتبه قرار گرفت.

<<برای دیدن عکس های بیشتر اینجا کلیک نمایید>>
منبع : روابط عمومی صنایع نساجی هلال ایران
آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین