dividerآرشیو اخبارdividerبازدید خانم الا سر داغلو مدیر سرپناه فدراسیون بین المللی در ژنو از شرکت صنایع نساجی هلال ایران
بازدید خانم الا سر داغلو مدیر سرپناه فدراسیون بین المللی در ژنو از شرکت صنایع نساجی هلال ایران
بازدید خانم الا سر داغلو مدیر سرپناه فدراسیون بین المللی در ژنو از شرکت صنایع نساجی هلال ایران

خانم الا سرداغلو با حضور در دفتر مدیرعامل شرکت با آقای ابراهیم محمدی تهرانی عضو هیأت مدیره و قائم مقام مدیرعامل مذاکره نمود. در این ملاقات تهرانی ضمن معرفی شرکت و سوابق و تولیدات که در خدمت اهداف بشر دوستانه جمعیت قرار داشته و تأمین کننده عمده اقلام امدادی مورد نیاز در مواقع بروز حوادث می باشد از برنامه های توسعه ای و بر آمادگی شرکت برای تأمین سفارشات تولیدی فدراسیون بین المللی وفق مشخصات اعلامی آنها تأکید و از نقش تأثیرگذار شرکت در تدارک بموقع اقلام زیستی زلزله زدگان کرمانشاهی و کرمانی خبر داد.

خانم الا سرداغلو ضمن اظهار خشنودی از حضور در ایران و آشنایی نزدیکتر با فعالیت های جمعیت هلال احمر و سازمانها و شرکت های تابعه آن، وجود صنایع نساجی هلال ایران را مزیتی تقریباً منحصر به فرد بین جمعیت های کشورهای مختلف دانست و با طرح سوالات متعدد از کم و کیف تولیدات، ظرفیت بالفعل و بالقوه تولیدی، استانداردهای مورد نظر فدراسیون، مستمع پاسخهای مستند شرکت بود. ایشان ابراز امیدواری نمودند با بازدید کارشناسان فنی فدراسیون از کارخانه در آینده شاهد تعاملات خارجی باشیم.

در ادامه خانم الا سرداغلو در بازدیدی که از نمایشگاه دائمی محصولات تولیدی و بازرگانی شرکت صنایع نساجی هلال ایران داشت از نزدیک با روند تولیدات شرکت در زمینه انواع چادر امدادی، پتو، کوله پشتی، ست خواب، انواع البسه، انواع کیف و ساک کمکهای اولیه و ... آشنا شد.

 

برای مشاهده عکس های بیشتر اینجا را کلیلک نمائید.

منبع : روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران
آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین