dividerآرشیو اخبارdividerمراسم بزرگداشت روز کارگر و گرامی داشت هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر عصر روز شنبه 22 اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات شرکت نساجی برگزار شد.
مراسم بزرگداشت روز کارگر و گرامی داشت هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر عصر روز شنبه 22 اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات شرکت نساجی برگزار شد.
مراسم بزرگداشت روز کارگر و گرامی داشت هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر عصر روز شنبه 22 اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات شرکت نساجی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نساجی هلال ایران در این مراسم که با حضور اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان شرکت برگزار شد، امیر نوری رییس هیات مدیره شرکت ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیرعامل و همکاران شرکت، خدمت در مجموعه های وابسته به جمعیت هلال احمر را فراتر از نگاه های مادی و مالی دانست و از نقش و جایگاه ارزش های انسانی و معنوی در این حوزه به عنوان ارزشمندترین سرمایه آن یاد کرد.

عضو شورای عالی و مشاور رئیس جمعیت هلال احمر  حرکت رو به رشد شرکت را در حالی که شاهد مشکلات زیادی در صنعت نساجی هستیم را نشانه پویایی مجموعه دانست و خواستار تلاش بیشتر و کار همراه با تقویت روحیه معنوی و خودسازی شد.

امیر نوری فعالیت های هلال احمر را بشر دوستانه  و عام المنفعه و فراتر از جناح بندی های سیاسی و صرفاً با هدف کاهش آلام آسیب دیدگان داشته و امداد رسانی در جریان زلزله  کرمانشاه نقطه عطف اقدامات سالهای اخیر که تحت راهبری دکتر پیوندی رئیس جمعیت و همکاری تمامی ارکان جمعیت و ... شرکت های تابعه و در رأس آنها صنایع نساجی ایران دانست.

 

در ادامه این مراسم ظاهر رستمی مدیرعامل شرکت نساجی هلال ایران موفقیت های اخیر شرکت را مرهون ارتباط نزدیک و همدلانه مدیران و کارگران دانست که توانسته اند با همیاری و همراهی یکدیگر، ضمن عبور از بحران های گوناگون، بر مشکلات غلبه کرده و در طی سالهای اخیر شاهد افزایش فروش، بهبود کیفیت، مشتری مداری و به واسطه تولید و فروش منظم، شاهد پرداخت به موقع حقوق و مزایا بوده ایم.

رستمی ادامه روند رو به رشد فعلی را منوط به همیاری اعضا، تلاش بیشتر و حضور مقتدرانه در بازارهای داخلی و خارجی دانست و اظهار امیدواری کرد با ادامه روند فعلی گام بلندی در راستای ارتقای تولید ملی و بهبود شرایط معیشتی کارگران بردارند.

 

در ادامه این مراسم  از 18 کارگر نمونه شرکت،تقدیر و لوح سپاسی به رسم یادبود به آنها تقدیم گردید.

اجرای زنده موسیقی محلی و پاپ، نمایش، مسابقه، قرعه کشی و... از دیگر بخش های جذاب این مراسم بود.

 

برای مشاهده عکسهای بیشتر اینجا را کلیک نمائید.

منبع : روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران
آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین