dividerآرشیو اخبارdividerبرگزاری جلسه شورای مدیران شرکت صنایع نساجی هلال ایران
برگزاری جلسه شورای مدیران شرکت صنایع نساجی هلال ایران
برگزاری جلسه شورای مدیران شرکت صنایع نساجی هلال ایران

جلسه شورای مدیران شرکت به ریاست مدیرعامل و با حضور عضو هیأت مدیره و مدیران ارشد صنایع نساجی هلال ایران برگزار شد.

ابتدا ظاهر رستمی مدیرعامل شرکت به تبیین و تشریح اوضاع اقتصادی کشور ناشی از بی ثباتی در قیمت ارز که موجب عدم دسترسی به مواد اولیه مورد نیاز کارخانه از مبادی تأمین پرداخت و خواستار اهتمام جدی تمامی همکاران برای به کار بستن تمهیداتی به منظور گذر از مقطع حساس فعلی شد.

رستمی با اشاره به پیش بینی های خوب ماههای قبل که منتج به تأمین مواد اولیه مورد نیاز قراردادهای منعقده قبلی و بخش کوچکی از نیازمندیهای جدید گردید گفت قطعاً در ادامه با مشکلات جدی مواجه خواهیم بود.

مدیرعامل وجود نقدینگی سرگردان 15000 هزار میلیارد تومانی موجود که متأسفانه به دلیل عدم جذابیت سرمایه گذاری مولد راهی، سفته بازی ارز و مسکن و سکه شده است. و تصمیمات خلق الساعه و بی ثبات مسئولین در تعیین نرخ غیرکارشناسی ارز و تخصیص بدون هدف آن به متقاضیان مختلف را عامل اصلی بحران فعلی دانست که با عجین شدن با جنگ روانی ناشی از خروج آمریکا از برجام و تشدید تحریم هاموجب سرگردانی در جامعه شده است.

رستمی اظهار امیدواری کرد دولت و مجلس با تمهیداتی ضمن ایجاد تسهیلاتی برای واحدهای تولیدی از جمله معافیت های مالیاتی، تخصیص ارزان قیمت سرمایه در گردش موجب رونق تولید و جذاب شدن آن برای سرمایه گذاری که خوشبختانه طلیعه آن در رشد شتابان شاخص های بازار سرمایه آشکار شده است گردید.

در ادامه امور بازرگانی از موجودی مواد اولیه در انبار و برنامه ها و پیشنهادات و تعهدات در دست اقدام و نحوه تأمین مواد اولیه گزارشی داد.

واحد تولید از استمرار تکمیل قرارداد چادر امدادی برای سپاه و اسپلیت شلوار و واحد خوانسار از روند برنامه های تولیدی و امور مالی از منابع و مصارف و مقایسه عملکرد سه ماهه شرکت در مقایسه با سال قبل و حجم بستانکاری تأمین کنندگان کالا و بدهکاری جمعیت های استانها و شهرداری شهر قدس و روند وصول مطالبات گزارشی ارائه دادند.

ظاهر رستمی در جمع بندی جلسه دستور تشکیل کارگروه های تخصصی فوری حول محورهای: تأمین مواد اولیه وصول مطالبات – بازاریابی جذب مشتریان جدید را صادر کرد. ضمناً تعطیلات تابستانی شرکت طبق رویه سنوات قبل از روز سوم شهریور تا هفتم شهریور ماه با استفاده از ذخیره مرخصی استحقاقی تعیین و ابلاغ شد.

در خاتمه آقای رستمی از زحمات آقای تهرانی عضو محترم هیأت مدیره که دوره تصدی موظف بودن ایشان به اتمام رسیده و فعلا به عنوان عضو غیر موظف در خدمت شرکت خواهند بود. همچنین خاتمه خدمت آقای امیری سرپرست محترم امور مالی تشکر و اظهار امیدواری نمود در مراسم رسمی تقدیر شایسته از ایشان و بازنشستگان شرکت در سال جاری بعمل آید. 

منبع : روابط عمومی شرکت صنایع نساجی هلال ایران
آدرس : تهران - کیلومتر 18 جاده لشگری (مخصوص تهران کرج) جنب خیابان 65
تلفن : 2-44987640
فکس : 44986249
تلفن فروش : 7-44984002 داخلی 224 و  228 و 227
پست الکترونیک : info@helaliran.com
عضویت در خبرنامه
© تمامی حقوق برای شرکت طراحی سایت هلال ایران محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی آریانا داده پردازی متین