X

صفحه اصلی

فروشگاه

بخش ها +

نمایندگی ها

اخبار

مقالات

درباره ما

ارتباط با ما +

نساجی هلال ایران

تماس با ما: (+9821) 44984001

بازدید رؤسای صلیب سرخ کشورهای آفریقایی بوتسوانا و نیجر از صنایع نساجی هلال ایران

بازدید رؤسای صلیب سرخ کشورهای آفریقایی بوتسوانا و نیجر از صنایع نساجی هلال ایران

 

 

طی روزهای هفته جاری رؤسای صلیب سرخ کشورهای افریقایی بوتسوانا و نیجر از صنایع نساجی هلال بازدید کردند.

آقایان رستمی و تهرانی ، مدیرعامل و معاون اجرایی شرکت ضمن تبیین فعالیت ها و برنامه های صنایع نساجی با اولویت تامین نیازهای خانواده آسیب دیده از حوادث و بلایای طبیعی بویژه چادر امدادی برای اسکان ، پتو ، ست خواب و همچنین انواع البسه و کوله پشتی و تجهیزات انفرادی امداد گران پرداخته ، و از سرمایه های توسعه ای شرکت برای کسب سهم بیشتر از بازار محصولات نساجی و تامین تقاضاهای سایر مشتریان غیر جمعیت هلال احمردر داخل و خارج از کشورتوضیحاتی را برای مهمانان ارائه کردند.

ظاهر رستمی مدیرعامل صنایع نساجی گفت : شرکت نساجی آمادگی کامل برای هرگونه همکاری در قالب تفاهمات منعقده جمعیت هلال احمر ایران و کشورهای آفریقایی را دارد.

خانم میلدر مولفیهی رئیس صلیب سرخ بوتسوانا و آقای علی باندری رئیس صلیب سرخ نیجر ضمن ابراز خشنودی از حضور در ایران و بازدید از جمعیت هلال احمر و شرکت های تابعه و مذاکرات انجام شده با رئیس و مسئولین ارشدجمعیت هلال احمر ایران از حجم فعالیت ها و توانمندی های جمعیت هلال احمر و شرکت های تابعه بویژه صنایع نساجی شگفت زده شده و آن را در یک سازمان صلیب سرخ و هلال احمر کشورهای مختلف کم نظیر و شاید بی نظیر دانستند.

آقای باندری ، رئیس صلیب سرخ نیجر نیز با اشاره به توان بالای اقتصادی و انسانی جمعیت هلال احمر ایران اظهار کرد : در این بازدید نکته جالب توجه برای من، عزم راسخ همه افراد جامعه ایران برای توسعه کشور است و جمعیت ایران یک بازوی توانمند برای دولت ایران بشمار می آید.

باندری گفت : با تفاهم نامه فی مابین جمعیت ایران ، وزارت بهداشت و صلیب سرخ نیجر ، سه مرکز بیمارستانی به فعالیت در نیجر مشغول اند و امیدوارم در این سفر در حوزه های دیگر نیز با جمعیت ایران همکاری نماییم.

رؤسای جمعیت های صلیب سرخ آفریقایی بر عزم راسخ خود بر حمایت همه جانبه نقش آفرینی بیشتر جمعیت هلال احمر ایران با توجه به توانمندی های وسیع آن در هیات رئیسه فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر در آسیا و اقیانوسیه تاکید داشتند.